Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok, érezzétek mar a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, érezzétek mar a randikon h tul hosszu es bárcsak vege lenne hamarabb?

Figyelt kérdés
Mar masfel eve egyutt vagyok a barátommal es az elmult par egy két hónapban azt érzem h eleg egy két ora vele es ha tobbet találkozunk akkor mar varom a veget :/. Normalis ez? Mit tegyek?

2015. aug. 19. 17:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesirasert, csak telefonról írok :/
2015. aug. 19. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez már nem sima randi itt másról van szó. Egyszerűen meguntad. Én soha egyik pasimmal sem voltam így, a jelenlegi barátommal mi is másfél éve vagyunk együtt, hozzánk költözött és főleg most nyári szünetbe kb nap 24 órájában együtt vagyunk mégsem érzem soknak. Ha leugrik a boltba már akkor hiányzik.

Nekem max csak olyan volt az exemnél, hogy ha már egész nap nálunk volt és kezdett az idegeimre menni akkor azt kívántam bárcsak haza takarodna már. xd

Szerintem a kapcsolatod már nem lesz hosszú életű.

2015. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel abban, hogy meguntad. Szakíts vele, ne játssz az érzéseivel, nagy g*ciség, mert előb-utóbb ebből lesz a megcsalás, ami a legnagyobb árulás a földön.
2015. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen èreztem ... 2hèt mùlva szakitottunk :/
2015. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!