Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányoknak miért olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért olyan fontos ez a magassarkú-téma?

Figyelt kérdés
Már sokszor olvastam itt, hogy az szempont a párkeresésnél, hogy ha felveszel egy magassarkút, attól még a fiúd ne legyen alacsonyabb, minimum 1-2 centivel magasabb legyen nálad. Komolyan azon a pár centin múlik, hogy összejöttök-e vele?

2015. aug. 19. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ők még nem voltak szerelmesek... :D
2015. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen fontos. Bár a mostani barátom magasabb nálam, akkor is, ha 10 cm sarkú cipőt húzok. De volt olyan is, aki laposban is 1-2 cm-rel alacsonyabb volt nálam. Nem zavart egyikünket sem.
2015. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
78%
Az elso valaszoloval teljesen egyetertek. Aki szerelmes, azt nem erdekli a magassag.
2015. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Akinek van egy kis esze és nem csak a külsőségekkel törődik annak nem fontos ez. A többiekről nincs mit mondanom...azok olyanok is.
2015. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem magam kicsinek és törékenynek érezni a barátom mellett, szóval azért nekem számít hogy magasabb legyen, magassarkút meg nem hordok mert már attól kitörik a bokám ha rá nézek.
2015. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te a női oldarakra jársz olvasgatni?
2015. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik,ha egy lány magassarkóban van.
2015. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Olvastam amúgy, hogy a férfiak testmagasságának meghatározásában a tesztoszteron is részt vesz. Tehát ezért is magasabbak általában a férfiak a nőknél, a magasabb tesztoszteron szint miatt.


A nőkbe kódolva van, hogy a férfiakon keresik az egészséges tesztoszteron szint jeleit, mint a borosta vagy szakáll, erős izomzat ééés a magasság. (Fordítva is nyilván igaz, a férfiak is szeretik az ösztrogéndús nőket, kerek fenék, cickók, telt ajkak, dús haj stb.)


Szóval a nők azért is szeretik a magas pasikat, mert ez IS az egészséges férfi hormonháztartás, tehát a termékenység és életrevalóság jele.


Ez még akkor is így van, ha amúgy mást mondanak.


De! A magasságon kívül még nagyon sok mindent értékelnek a nők egy férfin. Szóval lehet valaki alacsonyan is a nők kedvence, ha a többi vagy legalább is sok női szemmel értékes tulajdonsága ellensúlyozza a magasságát. Nézd csak meg Al Pacino-t. :-)


Ilyen más értékes tulajdonság pl. a jól fejlett izomzat, a szimmetrikus arc, a széles áll, éééés tényleg nem csak a külső számít! A nők szeretik az okos és/vagy sikeres férfiakat. Nem, nem kizárólag a pénz miatt, illetve közvetve de, mert az utódok felnevelése erőforrást igényel, ami manapság a pénz, de lehetne amúgy más is, és akinek esze van és szociálisan domináns, nem utolsó sorban szórakoztató is, az a nők többsége szerint alkalmas a továbbszaporodásra, mert biztosítva látják utódaik felnevelését és eközben jól is érezhetik magukat. Sőt, még a szülők sikerességét is nézik a csajok, szóval ha valaki egy lúzer, de apuka jól menő vállalkozó, akkor még van esélye...mert a nő reméli, hogy örökölte a sikeres géneket, csak még nem jött elő a hatása. Más szóval a nők nem csak a jelenbeli sikerességet és más nem testi tulajdonságot nézik, hanem következtetnek a jövőbeli eltartóképességre is! Ezért menőbbek egyes egyetemi szakok csóró diákjai a csajoknál (pl. gépészek, orvosok) mint mások. És ezért szeretik az okos pasikat, mert gondolják, hogy azok majd kitalálnak úgyis valamit és később sikeresek lesznek, vagy legalábbis feltételezik, hogy nem teljesen életképtelenek.


A nőket amúgy ugyan úgy nem szabad hibáztatni mint a férfiakat. Ők egyszerűen arra vannak kódolva, hogy sikeres, jó génállományú hapikat fogdossanak össze maguknak. (Hogy ez újabban sokszor lóvét jelent, arról senki nem tehet. Ha kókuszdióban mérnék a sikert, akkor a kókuszra utaznának a csajok.)


A magassarkú téma egy ilyen csökevénye ennek a programnak. De akinek van egy kis esze, vagyis jól működik a programja, az tudja, hogy nem csaj ez a fontos.


Azokat a nőket akiknek ezen a pár centin múlik, azokat sokkal inkább veri ezzel a hülyeségükkel a sors, mint az alacsony férfiakat a magasságukkal, mert ezek a nők sokkal többször választanak rossz párt maguknak, mint az alacsony férfiak.

2015. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*nem csak ez fontos
2015. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki szeret annak nem számít milyen magas vagy.

Én 170cm vagyok,a barátnőm 168-169cm

Imádja a magassarkúkat de nem vesz fel mellém magassarkút mert tudja hogy érezném magam ha így lenne.

2015. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!