Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők! Fontos Nektek,...

Lányok/Nők! Fontos Nektek, hogy olyan stílusban öltözködjetek, ami tetszik a párotoknak/férjeteknek?

Figyelt kérdés

Megbeszéltétek, kikértétek a párotok véleményét, hogy mi az, ami tetszik rajtatok, és mi az, ami nem? (öltözködésre gondoltam, nem a testetekre)


Mert sokszor olvasom, hogy fiúsan öltözlödő nők azt írják, hogy a párjuknak így is tetszenek. Szerintem viszont fogalmuk sincs arról, hogy mennyivel jobban tetszenének a párjuknak, ha nőiesen öltözködnének. Mert én nem tudom elképzelni, hogy egy férfi az egyberuha/magassarkú helyett a farmer/tornacipőt választaná.



2014. márc. 29. 00:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%

Hát pedig vannak emberek egyedi ízléssel. Bizony.

És kikérem magamnak minden nőtársam nevében, ha valakinek, hát nekem hagy legyen már fogalmam arról hogy az ÉN páromnak mi a vonzó.


Ezen kívül:


1, nem mindenkinek jönnek be a nőies nők

2, nem minden nőn áll jól az egyberuha/magassarkú

3, nem minden életmód teszi lehetővé vagy praktikussá a fennt említett ruhákat

4, az ember első sorban magának öltözik, kit érdekel ki mit gondol

2014. márc. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

Hogy kinek mi tetszik.. engem ducin ismert meg a férjem, mindig aggódtam emiatt, mert például az exe egy karcsú lány volt, de mindig nyugtatgatott, hogy pont így tetszem neki, ne sanyargassam magam, meg a szokásos "van mit fogni rajtad" stb. Na, egyszer aztán összekaptam magam a harmincadik szülinapom előtt, leadtam 25 kilót, nagyon jól néztem ki, jól is éreztem magam a bőrömben. A férjem majd' megevett, utólag bevallotta, hogy bár elfogadott a túlsúlyommal együtt és sosem mondta volna ki, hogy kövér vagyok, de az voltam és sokkal jobban tetszem karcsún, csak nem akarta az önbizalmamat elvenni, ezért nem tette szóvá.


Gondolom sokan vannak így a párjuk öltözködésével. Most hiába is mondanád egy farmeres-pólós lánynak, hogy neked jobban tetszene nőiesebb külsővel, ha ő abban nem érzi jól magát. Vagy nem változtatna úgysem, akkor meg felesleges szóvá tenni neki, vagy ha magára erőltetné, akkor is látszana, hogy ez így meg a lánynak nem jó. Szóval a férfiak inkább ráhagyják a dolgokat a nőre, orrvérzésig állítják, hogy pont így tetszik ahogy van, közben pedig nyilván van ideáljuk, csak ezzel inkább nem frusztrálják a párjukat, akit nagyon szeretnek ezer más dolog miatt.

2014. márc. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretek nőiesen öltözködni és sportosan is. hangulat függő. Néha, ha bizonytalan vagyok, megkérdezem a párom, hogy miben szeretne látni. Persze ez csak addig a pontig megy el, amíg nekem is jó. Mondjuk a válasz legtöbbször egy "mindegy" :)
2014. márc. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

1-es: Nem válaszoltál a kérdésre. Megbeszélted a pároddal, hogy mi tetszik neki, vagy ilyen arogánsan, ahogy a kommentedet írtad, eldöntötted, hisz nehogymár lehessen véleménye a férfinek, aki hozzád kötötte az életét.

2-es: Ez nagy baj, hogy nem őszinték egymással a párok. Én önszántamból öltözök nőiesen, mert tudom és látom, hogy a férjemnek ez tetszik. Szerintem minden nőnek fontosnak kéne tartania, hogy mivel tud tetszeni a párjának.

2014. márc. 29. 01:38
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is szereti, ha alkalmanként nőiesen, egybe ruhában, tűsarkúban, kisminkelve jelenek meg, de garantáltan röhögő görcsöt kapna, ha ezt fűnyírás, kirándulás vagy pörkölt főzés közben abszolválnám.
2014. márc. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Természetesen én sem tűsarkúban főzöm a pörköltet.

Viszont azt sem gondolom, hogy csak esküvőre, vagy jeles alkalmakra lehet nőiesen felóltózni. (mondjuk úgy, ahogy Te leírtad) Én szivesen öltözök így hétköznapokon is, mondjuk mozizáshoz vagy plázázáshoz. De néha egy sima bevásárláshoz is. Ez nekem nem teher, jól érzem így magam, és a férjemnek is nagyon tetszik. :)

2014. márc. 29. 09:29
 7/36 anonim ***** válasza:
84%

Számomra érdekes az hogy emberek másoknak öltözködnek... nekem az a fontos hogy jól érezzem magam a ruháimban, tetsszek magamnak ha tükörbe nézek. Egy ember nem a ruháitól lesz szép vagy vonzó a másiknak. A szép nők ugyanolyan szépek akkor is ha férfiingben, nadrágban járnak. Nem kell ehhez csilivili miniruha meg magassarkú.

Nekem van egy stílusom, a barátomnak meg egy teljesen másfajta stílusa, nekem sem tetszene jobban ő ha úgy öltözne ahogy én akarom, nem lenne tőle se jobb se rosszabb pasi. És neki is mindegy hogy öltözök, mert mindenhogy tetszek neki.

2014. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyu!

Én motoros csaj vagyok...

Hidd el, a párom magastól tojik a kisruha-magassarkú párosra... ;)

2014. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nem beszéltem meg vele, hisz ez nem az ő dolga, h mit veszek fel! Tök máshogy nézünk ki....ên emo vagyok ő pedig hát hiphop stílusba öltözködik....elég érdekes de így szeretjük egymást
2014. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel nem mindenben egyezett az ízlésünk öltözködés terén. Általában tetszettek neki a ruháim, de néha olyan qvás ruhákat adott volna rám... hagyjuk. Jobban szeretem a visszafogottan nőies stílust, de jöhet a farmer+sportcipő is, persze nem az igénytelenebb fajtából.

A fiúsan öltözködő nők egyébként tetszhetnek a férfiaknak (nem mindegyiknek), nem feltétlenül igénytelen az, aki nem magas sarkút meg miniruhát hord. Az igénytelenség az, ami nem nyerő.

2014. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!