Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet, hogy érzett irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy érzett irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit szeretek,már nagyon régóta. És nem megy k i a fejemből. Egy ideig "kavartunk" aztán hirtelen barátnője lett. Aztán szakítottak,és megint elkezdtünk beszélgetni,de megint barátnője lett,de le akart smárolni. Én nem engedtem neki,csak ölelgetett. Be volt egy kicsit rúgva,de nagyon szépeket mondott. Felelevenítette a régi találkozásunkat,és mindenre emlékezett :) Még én sem emlékeztem ennyire,hogy mi volt aznap rajtam,miről beszéltünk.

Most vissza gondolva bánom,hogy nem smárolt le. Jó lett volna igy zárni a nyarat,úgy sem fogom soha többet látni....



2015. aug. 19. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt hány évesek vagytok? Másrészt mit jelent hogy kavartatok?:) És miért nem látod többet?

Amúgy biztos érzett irántad valamit, ha ilyen pontosan emlékszik, de lehet ez nem volt elég ahhoz hogy te legyél a barátnője.

2015. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, nem figyeltem a kulcsszavakat, bocsi! (első)
2015. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmegy egy másik országba :). Ez egy bulin volt,és azt mondta,hogy mielőtt elmegy akar velem táncolni. A barátnőjével meg szakítanak,mivel ugye elmegy.
2015. aug. 19. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!