Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel, hogy 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy 5 évig csak hazudott nekem a volt barátom, és sosem érzett irántam semmit?

Figyelt kérdés
Teljesen átvertnek érzem magam, el vagyok keseredve, nem értem,hogy miért ezt érdemeltem..
2014. szept. 20. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét.
2014. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát azzal nem lesz könnyebb
2014. szept. 20. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Wtf, valamit csak érzett, ha 5 évig ott volt melletted, ha meg csúnyán szakítottatok/megcsalt/megölte a szüleidet akkor állj bosszút, netről rendelj tüzijátékot és rakd be a párnája alá.

csokinyuszi

2014. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Öt évig nem járna egy fiú valakivel úgy, hogy tényleg nem érez semmit. Nyilván most nagyon rosszul érzed magad, és úgy tűnik, de valamennyire biztosan vonzódott hozzád. :)
2014. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha leírod, miben vert át, talán egyszerűbb lesz. Ha a mélytengeri horgászhal egyedszámáról vert át, túlélhető. Am nálam a zenehallgatás nálam segít, vagy kilövöldöm magam a ps-emen.
2014. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

azt írta a haverjának,hogy az elején szeretett, aztán csak elvolt mellettem, de csak egy átlagon aluli valamit jelentettem neki.

persze mindig mondta,hogy szeret még a szakítás előtt is(és nem csak nekem mondta), azt mondta,hogy elvenne feleségül stbstb.

mostanra ez úgy néz ki,hogy" sosem éreztem,hogy elvenném feleségül, megvoltam vele, de szakítani nem mertem"


és ez nagyon fáj, mert én azt hittem,hogy igazat beszél és hittem neki..

2014. szept. 20. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a kapcsolatban nagyon fontos az egymással lefolytatott kommunikáció. Most akkor tényleg 5 éven keresztül csak színészkedett neked olyan jól, hogy te meg észre se vetted, hogy valami baj lenne a kapcsolatotokban?

Szerintem ha már ilyen sokáig együtt vagy valakivel, akkor észre veszed, ha valami nem stimmel vagy a pároddal vagy a kapcsolattal.


Egyébként meg honnan vagy benne annyira biztos, hogy a haverjának igazat mondd? Lehet, hogy neki is hazudik, csak felvágjon azzal, hogy amit írt. Ha úgy érzed, hogy neked hazudott, akkor miért írna igazat a haverjának?

Ez is lehet egy opció.


De fel a fejjel, légy erős, menj a barátnőiddel szórakozni, szerezz új barátokat, ismerkedj meg új pasikkal! :)

2014. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, vedd magadat körül emberekkel, lehetőleg olyanokkal, akik szeretnek, és megértenek téged. Ne légy magányos, próbálj kavarni, vagy próbálj másik kapcsolatba kezdeni.
2014. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vorarlberna ***** válasza:
Honnan tudod, hogy azt írta a haverjának? Érdekes dolgok vannak errefelé... De biztos érztt irántad, és most ő is össze lehet zavarodva, de emberek hova lett az egymással kommunikálás?
2014. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megkaptam a beszelgetest. Egyebkent nem is sejtettem, hogy nem szeret, allandoan mondta, rengeteg dolgon keresztul mentunk, bizonyitott , meg a szakitas elott par honappal is. Pedig akkor mar tudtam, hogy vege lesz. Nem hiszem, hogy letezik ilyen jo szineszkedes, ezert mar dijat erdemelne.. Csak nem tudom, hogy miert irta akkor ezeket..
2014. szept. 20. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!