Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel távkapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel távkapcsolatban élünk, és jövőt szeretnék vele. De nagyon fáj hogy nem lehet velem. Van esély? Mit tanácsoltok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Még régebben megismerkedtem ezzel a lánnyal, majd egy kiránduláson újra összefutottunk és összejöttünk.Búcsúzoul meg is csókoltuk egymást és úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk ezt a távkapcsolatot.

Nem tart még sok ideje ez a kapcsolat, csak egy hete de már érzem a hiányt...de nem akarom elengedni!

Ő külföldi, kb 2-3 óra lenne az út hozzá.Szülei nem akarják hogy kapcsolatban legyen így nem is tudják hogy vagyok neki.És nem is tudnék ott aludni, max egy napot tudnék ott lenni a szülei miatt.Naponta beszélünk chaten csak sokszor elfoglalt.Eddig egyszer skypeoltunk akkor egész végig néztük egymást és mosolyogtunk.Én nagyon szeretném fenntartani ezt a kapcsolatot és ő is, csak félek hogy összeomlik a távolság miatt hogy nem láthatjuk egymást.

Lehet jövője a kapcsolatunknak?

Kérlek titeket hamar adjatok választ!Köszönöm!


( Én 14F ő pedig pár hónappal idősebb nálam)



2015. aug. 21. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat a tavkapcsolat nem egy egyszeru dolog, es pont hogy nagyon fontos lenne, hogy minel tobbet talalkozzatok... De egyebkent hogy ha tenyleg annyira szeretitek egymast, akkor talan mukodhet... De csak talan.
2015. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Működhet! Csak legyetek ízig vérig hűségesek egymáshoz, ésna végtelenségig türelmesek, és megértőek... és minél többször próbáljatok meg összefutni arra az egy napra is.

Hajrá! Szurkolok nektek ;)

2015. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

A te szüleid hogy állnak hozzá? Ő nem tud meglátogatni téged beszéljétek meg és mondjátok el a szüleinek, ne titkolózzatok úgy is kifog derülni. Ha pedig nagyon fontos neked és már hiányzik küldj neki üzenetet hidd el attól h nem tud rá azonnal válaszolni jól fog esni neki és érzi h szereted, vegyél neki valamit nem kell nagy dolog csak valami kicsi de annál jelentőség telibb.

Sok sikert, surkolok :)15L

2015. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hódmezővásárhely nincs annyira messze Torontálvásárhelytől, menj le hozzá néha, szünetekben, egyébként meg ott a Skype, teledon stb.

Lehet jövője.

2015. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem kapcsolat, ez csak szórakozás.
2015. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolso, kabd be nyugodtan...


Kerdezo, mint mar masok is mondtak a tavkapcsolat nem egyszeru, De nem is lehetetlen. Elo peldanak itt vagyok en es a parom. Csak nem 3,5 eve vagunk egyutt es 3000km a tavolsag, felevente talalkozunk. Nekunk szerencsenk volt a szuleinkkel mondjuk egy kicsit idosebbek voltunk mi most Ti. En azt tanacsolon,hogy igyekezzetek tobbet skypeolni es ha par honapja egyutt vagytok mutasson be teged a szuleinek skypeon. Ott csak legy onmagad es tegyel rajuk Jo benyomast akkpr nem lesz veled bajuk ugyanezt te is csinald meg a te szuleiddel. Ha a szulok latjak,hogy komoly a dolog es szeretitek egymast segitokeszebbek lesznek :)

Egy tavkapcsolathoz 4 dolog Kell

Szerelem

Huseg

Bizalom

Penz ( ezutobbit meglehet szerezni, ez a legkissebb gond)

Ha kitartottok egymas mellett nem lesz semmi gond :) Drukkolok!!!!

18/L

2015. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, aztán ki tudja hányszor kurt félre. Tudod egy pasinak meg vannak az igényei, főleg ha már átesett rajta. :) A távkapcsoalt arról szól, hogy a szexuális vágyainkat egyéb emberrel kielégítjük, az érzelmi szivacsra meg ott a távkapcs. :)
2015. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :) Az én családom ismerik őt, csak az ő családja nem tudják hogy én vagyok neki.És igen tudom hogy közel van, de a szüleim a migránsok miatt aggódnak.Azt mondják hogy nem olyan egyszerű átutazni Szerbiába.Pedig mondtam nekik hogy a saját pénzemből mennék el,nekik alig ha kell valamiért fizetniük.


Még annyit elmondanék, hogy Szeptembertől koleszba megy.Attól félek hogy bele szeret más srácba :/ Vagy csak nem fogja bírni a távkapcsolatot...még ha sokat is beszélünk egymással.Minden tőlem telhetőt meg fogok tenni!

2015. aug. 21. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 Tudom,hogy nem csalt meg mert van valami amit ugy hivnak bizalom. Amugy meg, nem vagyok onteltvde hulye volna engem megcsalni... Mind erzelmileg mind szexualisan ugy kielegitem,hogy nincs mas nore szuksege. Az meg hogy nincs fantaziad,ahhoz,hpgy elkepzeld,hogy tavkapcsolatban is lehet mennyei oromoket okozni az a te bajod ;)

18/L


Bocsi kerdezo en tovabbra is drukkolok,ha szeret teged nem szeret bele masba ilyen caak a Twilightbe van :D

2015. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem.. köszönöm :)
2015. aug. 21. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!