Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt egy 4eves kapcsolatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brituska kérdése:

Volt egy 4eves kapcsolatom most az utobbi idoben mmgcsaltam parom 3x. Azt mondta hogy tobb esely nincs. Erzem hogy nem birom nelkule . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Süss palacsintát!
2015. aug. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne csald meg,ha kell neked,én 2.megcsalásnál dobtalak volne
2015. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oke..ertem...de mit tegyek meg is hogy megbocsajtson?
2015. aug. 16. 08:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Én már az elsőre-ja kösd fel magad!
2015. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Erre a szituációra brit tudósok feltaláltak egy külön szót: Beszoptad
2015. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Megcsaltad 1x...

Megbocsájtott és ezt kihasználtad ezért még 1x, de még aztis elnézte és ha már elnézte 2x akkor csak lehet egy harmadikat is... Ja nem...

2015. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha megcsaltad nem is szereted.Aki szereti a párját igazán az nem tesz ilyet sohasem.
2015. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amikor engem megcsalt a párom hozzávágtam egy lábast és pont akkor hívtak és olyan ideges voltam hogy nem bírtam letenni így azt is. A falon lógott egy kétágú villa (amivel a húst szedik ki) és már azzal fenyegetőztem de szerencséjére a kutyám nekem ugrott és többször megharapot....

A kistörténetem lényege az volt hogy tedd össze két kezed hogy harmadjára dobott ki. Én ezt elsőre csináltam. Mit csinálj? Törődj bele és felejsd el.

2015. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. ELSZÚRTAD! Ennyi kész lépj tovább és ne zaklasd!
2015. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Hülye ribi...
2015. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!