Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért törölte le a képünket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölte le a képünket?

Figyelt kérdés

1hete osszevesztem a baratommal,nagyon szerettuk egymast de mostanaban csomo feszultseg volt amit egymason vezettunk le es volt egy nagyobb veszekedes es azota nem beszeltunk..pedig a szitut elnezve egyertelmuem neki kene keresnie ..mintha nem is szeretne annyira nem ertem..folyamatosan bulizik

Es neztem a facebookjat es letorolte a kozoskepunket!! Ami frankon szarul esett.. Szerintetek ? Haragszik ram? Undorodik tolem? Mi lehet?



#Letorolte
2015. aug. 23. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen feszültség van egy tizenötéves életében nyáron, aki nem háborús övezetben él? Egyébként nyilván piti kis bosszú, azt neked kell tudnod hogy miért ilyen toxikus a kapcsolatotok. Én nem sok jövőt jósolnék.
2015. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oksi azert nem kell undoknak lenni..
2015. aug. 23. 16:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Talan olyan feszultseg h meghalt egy baratom
2015. aug. 23. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok a sztorira, de tényleg :/

Részvétem :c Nem jó dolog elveszíteni valakit :/

Ha gondondol írd le privátban a dolgot, hátha tudok segíteni.

17/f

2015. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Haragszik, beszélgess el.
2015. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ha nagyon szereted meg tudsz neki bocsátani bármennyire is hülyeséget csinált, én így vagyok vele mindenkinek jár egy második esély

persze nem azt mondom hogy mindig bocsásd meg de néha neked is kell kezdeményezned hogy működjön a dolog

14/L

2015. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a baj,h mindig én kezdeményezek:/ legutolsó 3alkalommal is én kértem bocsánatot és kerestem meg,holott nem az én hibám volt a dolog..
2015. aug. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!