Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha párom már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha párom már nem nagyon vállal fel? Pl minden képünket törölte, nem ismerösöm és így tovább? Ezért én meg egy külföldi közszereplőről ábrándozok :S?

Figyelt kérdés

Nem vállal fel! és hiába mondom neki , le pereg róla...

Van egy külföldi nagyon helyes közszereplő, neten találtam rá! Mikor megláttam, olvadtam.Normálisak ezek a tünetek? Hogy másszak ki ebből az egészből?

Nem nagyon járok el sehova, és csak dolgozok, vagy itthon vagyok. Párom meg hát nem is enged sehova cirkuszol. Lehet hogy megörültem volna ezek miatt is?

Lehet hogy túl bolond vagyok, hogy egy idegen pasasról ábrándozok?


2015. júl. 21. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán menekülsz előle agyban is. Szerintem inkább menjetek szét mivel ha nem vállal fel van más is a képben szerintem neki. És nyugi normális vagy bár a korodat nem tudom :)
2015. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

21 vagyok

szerintem is lehet más.. bár ő tagadja

2015. júl. 21. 08:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a külöldi közszereplő nem lep meg mivel a magyar médiában szereplő férfiak igencsak randák (mivel mind egyetlen baráti körből kerülnek ki). De azért szétnézhetnél a magyar sportolók között. (Csak ne a válogatottunkat nézd, jajj) :P
2015. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A párod annyira leszar,hogy inkább holmi gyerekes ábrándozásba menekülsz előle.Ez gáz...inkább szakíts!
2015. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ettől a fazontól ne remélj sokat, Justin Biebernél meg nem sok esélyed van, szóval ez bukó.
2015. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Ómájgád...

Hány éves vagy?

2015. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 omba ***** válasza:
100%

"hát nem is enged sehova " - a párod?????


Ideje továbblépned, ezért is, a fel nem vállalásért is.

A reménytelen epekedés... hát valami tini dolog, egy rendes fiú mellett "kinőnéd" ám hamar.

2015. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük ketté a dolgokat. Tetszeni tetszhet nyilván egy közszereplő, nekem is tetszenek sportolók, színészek stb. de asszem tizenéves kor után az ember már kinő az ábrándozásból, annyiban kimerül a dolog, hogy tetszik és kész, nem több. Több akkor sem lesz, ha ábrándozol. 21 évesen szerintem kicsit gyerekes ábrándozni.

Ha a párod ilyen bunkó, hogy nem vállal fel sehol, akkor miért vagy vele? Én biztosan nem lennék ilyen ember mellett.

2015. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

A pasidról semmi konkrétat nem tudunk, nem mondhatunk rá rossza.

Te viszont más pasikról fantáziálsz a pasid mellett.

Inkább szakíts, jobb lesz neki nélküled.

2015. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es, ennyit tudunk a pasijáról: "Pl minden képünket törölte, nem ismerösöm és így tovább" kb. elég is.

Az miért érdekel, hogy mekkora farka van?

Miben változtatna a bunkóságán?

2015. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!