Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már ilyenetek? Leírnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyenetek? Leírnátok részletesen? Kort is lécci! Szóval, volt már olyan, hogy egy nálatok csúnyább ember belezúgott a párotokba és össze is akart vele jönni? De mivel nem tudott ezért titeket csesztetett?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 19:51
 1/5 A kérdező kommentje:

Az én pasim 21 éves, én 16 éves lány vagyok. A neten ismerkedtünk meg, az akkori legjobb barátnőmnek meg is mutattam face-en. majd elélvezett annyira bejött neki! megengedtem neki EGYSZER hogy beszéljen vele meg bejelölje, de háromszor is ráírt a csaj pedig a pasim (akkor még csak ismerkedtünk) nem is igényelte. a csaj mindenáron látni akarta. meg mondott nekem durva dolgokat amiket ha leírnék ide akkor magára ismerhetne.

aztán mikor összejöttem a pasimmal a barátnőm minden részletet tudni akart. persze semmit nem mondtam neki. mindig mondta hogy mutassam már be a párom. meg olyat is akart hogy hadd lehessen itt órákig mikor a párom is velem van. ezt akkor se engedném meg ha a szerelmem mindennap láthatnám! nem látom mindennap sajnos. szóval a csaj mindig látni akarta de tagadta hogy bejön neki. el is hittem 2x. de aztán mindig lebukott. meg egyszer mondta is hogy féltékeny rám mert ilyen jó pasim van. aztán még neki állt feljebb és én voltam a paranoiás meg a dilis, mert szerintem bejön neki a pasim! nagyot csalódtam a csajban már nem a barátnőm. de egy másik barátnőmnek elmondtam ezeket mondta is hogy úristen meg nézzen már a csaj tükörbe! hát igen. de mégis olyan irritáló. de szerencsére már hetek óta nem basz fel idegileg.

2015. aug. 25. 19:58
 2/5 A kérdező kommentje:
a tényleges barátnőm akiben bízhatok de sajnos elment a suliból igazat adott nekem, ahogy a lovasoktatóm meg anyám is, meg még 1-2 barátnőm de még egy férfibarátom is...
2015. aug. 25. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy jobb a tölgyfa, mint a hajlott sásbogár aminek 2 füle helyett kajamaradék van amit tegnap horgásztam a tóból ahol 2 bögöly evett 1 farkast.
2015. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"megengedtem neki EGYSZER hogy beszéljen vele meg bejelölje," Megengedted neki.....hát besz.arok rajtad.:DD Ez nem egy olyan dolog, amihez engedély kell....a barátod nem a tulajdonod. De az ilyen ember nem barátnő...

Igen, volt már velem ilyen. És össze is tudott vele jönni.......

2015. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem a tulajdonom tudom de a csaj is azt mondta egyszer fog csak dumálni vele. nem tud vele összejönni mert a pasim nem tekint rá nőként. nézzen már tükörbe :D
2015. aug. 26. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!