Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi értelme van a megcsalásnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Azt értem hogy "már nincs meg a szikra" de miért nem beszéli meg az illető a párjával? Vagy szakít ha már annyira mások felé irányul? Igazából azoktól kérdezem akik valaha érezték úgy hogy egy párkapcsolatban mással is lennének együtt, vagy esetleg azokra akik csaltak meg másokat. Nem azért kérdezem mert engem csaltak meg, egyik osztálytársam fiúja többször megcsalta a barátnőjét. 17/L

2015. aug. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem.csaltak mar meg De nem erintett rosszul mert inkabb baratok voltunk mint szerelmek. Elso nap megcsalt szoval mindegy :D A megcsalasnak nincs ertelme szerintem viszont azert nem szakitanak ilyenkor mert tetszik nekik,hogy van egy B terv ha az aktualis szereto elhagyja oket.

18/L

2015. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert a stabil kapcsolatot nem akarják feladni egy numeráért.

Egy képletes példa. Ha egészségesen étkezel, néha elcsábulsz egy sütire.

Nem egyetértek a megcsalással, de ez szokott lenni a hátérben.

2015. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert az emberek önzőek. Saját maguknak akarják a legjobbat, nem az a lényeg, hogy a másik mit szól, mit érez.

Egyszerre szeretnék a megszokott, biztonságos kapcsolatot és az izgalmat, változatosságot is.

Mondjuk tinikorban ez szerintem más. De pl. egy 20-30 éves kapcsolatot nem rúg fel olyan könnyen az ember, mint egy tini járást.

2015. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A megcsalás egy r.hadt bonyolult dolog. Én azért csaltam meg a párom, mert beleszerettem másba. Vele csaltam meg.


Miért nem szakítottam előbb?

Az egyszerű válasz, hogy egy r.hadék vagyok.

A bonyolult, hogy az ember nem szívesen ismeri be, hogy kudarcba fulladt az x éves kapcsolata, küzd a másik ellen, nem akarja beadni a derekát, ragaszkodik a megszokotthoz, aztán ha a körülmények úgy hozzák, már nem tud tovább ellenállni. ÉS rájön, hogy hiába küzd a másik sosem lesz (már) olyan, amit keres. Így megcsal és lelép.


De ez csak egy példa. Óóóó hány de hány megcsalás van, hány de hány okból!


Van egy exem. Minden barátnőjét megcsalta, a mostanit is, azt állítja, engem nem. És ő sem érti miért nem. És nem érti miért csalt meg mindenki mást... Hát ha ő sem érti, hogy érthetnéd te? Vagy én?

2015. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!