Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nagyon elítélendő,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elítélendő, ha egy 17 éves lánynak 32 éves pasija van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindketten kedves, vicces, intelligens emberek, amennyire ismerem őket, és egyáltalán nem zavarja őket korkülönbség, sőt, ha az utcán elmennek melletted ránézésre azt mondanád, hogy max 4-5 év van köztük... A srácnak nem iszik, nem drogozik, van rendes, jól fizető munkája, a csaj, pedig egy kitűnő egy "elit gimnáziumban", de a szülei nem rajonganak a kapcsolatukért, sőt nem rég el is tiltották szegény lányt a barátjától, ami miatt eléggé megromlott a szülő-gyerek kapcsolat, és perpillanat titokban találkozgatnak, amikor csak tudnak... Szerintetek kinek van igaza, ti kinek az oldalára állnátok?

2015. aug. 26. 17:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Fogalmam sincs... Nalam a max. korkulonbseg 1 ev... Szoval en azt mondanam hogy rohadt sok... De ok tudjak hogy mi jo nekik.
2015. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha a lány készen áll a néhány éven belüli családalapításra, akkor szerintem akár működhet is:)
2015. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Igazság szerint szerintem nagyon sok a korkülönbség, de nem ítélek el emiatt senkit. És a leírtak alapján pedig, pláne nem :)


18/f

2015. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Miért lenne elítélendő? Jobb lenne,ha egy ecsethajú,tini biszex kiskancsó rakná?


37/Kan

2015. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem teljesen oké.Ha tisztába vannak a dolgokkal , akkor a korkülönbséggel nincs semmi probléma.

Nekem is egy olyan pasi jön be , aki 20 évvel idősebb tőlem.

2015. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

"Miért lenne elítélendő? Jobb lenne,ha egy ecsethajú,tini biszex kiskancsó rakná?


37/Kan"


Nem kell általánosítani, nem mindenki olyan. Mert az jobb, ha egy 32 évessel van egy 17 éves? Más korosztály, más jövőkép. Egy 17 éves még akár tanulna, bulizna, élne. 32 éves meg családot alapítana, nem sokára gondolom. Amúgy ez miatt nem ítélek el senkit, de nem biztos, hogy hosszútávon kifizetődő lesz ez.

2015. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

remélem én is ilyen leszek 32 évesen

döngetem majd a kis tejszagú 17 éves csajokat

17/F

amúgy igen k*baszott gáz

2015. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
óóóh... mit számít az a 25év kor külömbség... mikor a csaj munkába állhat már van egy palija akinek jó a nyugdíja...
2015. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Az 15 de nem baj. :D
2015. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

,,A srácnak nem iszik, nem drogozik, van rendes, jól fizető munkája"

Előszöris, olyan nincs hogy valaki nem iszik. A másik, ha van rendes jól fizető munkája,akkor miért 17 évesekkel kezd ki, hacsak nem akarja megdu***gni párszor... Pénzügyi szempontból lehet jó a csajnak, de mindenkinek fura lesz elsőre. A lány apja helyébe elküldeném a csávót a bús p***csába

2015. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!