Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy lánynak szexkapcsolata van egy fekete fiúval?

Figyelt kérdés
Nem afrikai, hanem európai. Kb 2 évvel idősebb tőlem. Nincs kapcsolata egyikőnknek sem, bejön a fiú, mert amúgy aranyos, de én kapcsolatot nem akarok most, viszont szexelni meg nem fook idegenekkel, őt viszont már ismerem egy ideje. Egyébként egyetemre járok, nem büfészakra, hanem egy elég nehéz műszaki szakon tanulok. Van elképzelésem a jövőt illetően, teszek is érte, de külsőre bejön néhány fekete bőrű fiú, és most adódott egy ilyen 'lehetőség'. Ti mit gondolnátok erről az egészről?
2015. márc. 16. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan, végülis igazad van, hogy jobb mint egy ismereteln pasas
2015. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"én kapcsolatot nem akarok most, viszont szexelni meg nem fook idegenekkel" << >> "külsőre bejön néhány fekete bőrű fiú, és most adódott egy ilyen 'lehetőség'"


Akkor most lesz szex, vagy nem? Valamilyen érdekes oknál fogva Én előbbire fogadok!:)

2015. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
meg szerintem nincs jelentősége itt, hogy milyen a bőrszine, ha valaki nem fogadja el a szexkapcsolatot, akkor nem fog máshogy nézni erre ha tudja hogy fekete, ha megbékél vele, akkor sem fog megváltozni a véleménye, eseteg meglepődik hogy bejönnek a négerek
2015. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A bigottak úgyis elítélnek mindent, a többieket meg szimplán nem érdekli.
2015. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz, ha tetszik neked, kedveled, akkor miért is ne? Szerintem is sokkal jobb egy ismerőssel szexkapcsolat, vagy barátság extrákkal, mint alkalmik idegenekkel. Csak megbízhatóbb egy ilyen. Az meg hogy milyen színű, lényegtelen :)
2015. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fajáruló
2015. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!