Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14-17 éves lányok, ti csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves lányok, ti csak idősebb fiúkkal szerettek járni?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam 9.-es és minden lány évfolyamtársamnak, akinek volt pasija, a pasi 1-2 évvel mindig idősebb volt. Miért van ez? A saját korosztályotokban lévő fiúkkal nem is szívesen ismerkedtek?

2015. aug. 28. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2015. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is tavaly voltam 9., de itt még tovább mentek és csak huszonévesekkel járkáltak.. Elvileg azért mert a korabeliek éretlenek...
2015. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg, a lanyok hamarabb ernek, ezert mindig idosebb fiukkal probalkoznak... Hat biztos, ok tudjak. :D
2015. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én pont hogy a fiatalabb fiúkkal jövök ki jobban. Nekem is volt idősebb pasim, de rövid életű kapcsolat volt. De pl. 16 évesen egy 14 éves fiúba voltak szerelmes, akivel végül nem jöhettem össze. A mostani barátom 16 éves én 20 vagyok. (Tudom, nem a 14-17 éves korosztályba tartozom, de annyi évesen is azt gondoltam, hogy egy fiatal fiú többet ad nekem lelkileg, mint egy idősebb tapasztaltabb. )
2015. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Én azzal szeretek járni aki értelmes, nem a kort nézem. De a legtöbb fiatal srác nagyon gyerekes, menősködnek, hülyén beszélnek, udvariatlanok. Persze van kivétel, de az idősebbek közt több a komolyabb.
2015. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap múlva leszek 15, én még nem jártam senkivel. Nekem igazából tök mindegy, melyikünk az idősebb, de lehetőleg csak 1-2 év legyen köztünk. 14/L
2015. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az az 1-2 év teljesen normális. Ami nem normális, az a 11-12 év, ami sajnos valós. Egyszer csak rájönnek, hogy ez nem normális, de addig csak hadd csinálják....
2015. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Hát lehet utálni és lepontozni de a legtöbb "korombelifiúkéretlenek" lány ezzel takarózik, az elől, hogy bizony az idősebb fiúk tényleg csak a szex miatt jönnek össze velük.


Igen, vannak éretlenek, fiúk is, lányok is, de szerintem aki érett az nem így gondolkodik.

Ezt a szöveget tipikusan olyanok mondják akik bulikba járnak és az egyéjszakás kalandokat simán bevállalják. Kell egy mentő szöveg és miért ne a másik lenne a hibás, habár alig ismerjük.


Tisztelet a kivételnek, természetesen fiúkra is vonatkozik.

2015. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Én nálam fiatalabb fiúval nem szeretnék járni, a velem egyidősekkel nincs gond. De nekem valamiért valamilyen szinten biztonságot ad, ha a párom kicsit idősebb, magasabb, erősebb, okosabb, határozottabb. A jelenlegi barátommal is másfél év a különbség köztünk.

16L

2015. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
igen,mert akiket ismerek,és velem egy idősek ők még a kis online világukban élnek..meg egymással fogócskáznak. 15/L
2015. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!