Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Cigizik barátnőm és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigizik barátnőm és egy kicsit zavar. Tudnátok valami tippet adni hogy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, én nem is tudtam róla hogy cigizik, osztálykiránduláson volt hogy rá gyújtott előttem és az teljesen meglepett, mivel nem tudtam róla. Mivel ő nagyon lelki ismeretes ezért azt hitte nagyot csalódtam benne, pedid nem, ezt meg is beszéltük még az nap. Az óta egyáltalán nem cigizett, csak akkor gyújt rá ha barátnőivel van és mivel közös kolesz szobában vannak, így napi szinten érzem rajta. Ha együtt vannak 5-6 szálat simán el szív, tudom lehet N m sok, de mivel én nem cigizem így azt se értem mi ebben a jó... De a lényeg hogy szeretem és nem ilyen választás elé akarom állítani hogy leteszi vagy elhagyom, csak valami kompromisszumot kötni hogy pl amikor velem van ne gyújtson rá. Nektek valami tipp?

2015. szept. 1. 16:21
 1/7 anonim válasza:
73%
Ha szeretitek egymást elfogadjátok egymást a hibáitokkal eggyütt De valahogy tudasd vele hogy nem nagyon csíped a cigarettát Kérd meg tőlle hogy mikor eggyütt vagytok kevesebbet cigizzen elfogja fogadni hidd el :)
2015. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd akkor óvatosan közlöm vele, kösz szépen
2015. szept. 1. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem irígyellek. Szerintem mindegy hogy mondod neki, úgy se fogja abba hagyni. Sőt amikor rájön hogy szereted és nem ilyen választás elé akarod állítani, még inkább nem hagyja abba. De ha most nem tudja abba hagyni, később meg még inkább nem fogja. Azt hogy te kompromisszumot akarsz kötni , kevés. Ő miért nem akar? Azt mondom hogy a te dolgod, de gondold meg. Majd amikor már elfogja az egy dobozzal is szívni naponta, akkor mit fogsz csinálni?
2015. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt hogy mintha lelki szív ügyed lenne a egészsége és próbáld meg ezzel a módszerrel ledumálni róla, hogy neked fontos az ő egészsége és ez miatt ,,kérleled ='''D ''
2015. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bátyámék ugyanebben a szituban vannak, csak a bátyám cigarettázik a lány nem. figyelj, ezt meg lehet vele beszélni. nem fog kiakadni, csak okosan kell bánni a szavakkal. megmondod neki, hogy nem repdesel a boldogságtól, hogy dohányzik, de nem kéred azt sem, hogy szokjon le, csak melletted próbáljon cigaretta nélkül lenni. vagy max 1-2 szál.:) de persze ezt szerintem fogalmazd át :D este van, már nem megy annyira a beszéd :D
2015. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már sikerült megoldani
2015. szept. 2. 07:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék hogy egy fél nap alatt hogy oldottad meg?
2015. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!