Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZJG kérdése:

Fiúk titeket zavar ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés
Mármint szexinek tartjátok vagy inkább visszataszító? A baráti körömből mindenki cigizik és olyan cikinek érzem néha hogy csak én nem. Van egy fiú aki tetszik és ő is eléggé rá van szokva, és inkább a cigis csajokkal van jóban, mert ugye többet bandáznak együtt. Persze miatta én nem fogok megváltozni csak érdekel ez mennyire lehet szempont. 17/L
2015. aug. 15. 17:36
1 2
 1/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
88%
Utálom, ha cigizik egy lány.
2015. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha egy lány cigizik. Legyen normális, ne ribis, nem kell, hogy bomba nő legyen,de csinos legyen. Szerintem ne cigizz...nem jó.
2015. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen ilyen ostoba birka vagy? Csoportszellemet érzek, birka módjára...


Nekem pl abszolút kizáró ok a bagó egy lánynál/nőnél, tekintve, hogy nagyon nehezen szoktam le róla és azóta undorodom a látványtól is!

De ha ilyen vagy, látszik, hogy nincs egyéniséged, mert nem mersz különbözni.

2015. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szexinek semmiképp nem nevezném, inkább visszataszító számomra. Önmagában kizáró oknak nem nevezném, de elég nagy negatív pont.
2015. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Visszataszító. Vannak kollégáim, akik tök jól öltözöttek, meg ilyesmi, de kajaszünet után fél óráig olyan olyan szaguk van mint egy hamutartónak.
2015. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Zavar.A barátnőm cigizett,mikor még csak ismerkedtünk.Mondtam neki,hogy le kell szoknia,ha velem akar lenni.Azóta nem is szívja,bár voltak már gyanus szituk.:)
2015. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolón jót mosolyogtam, köszönöm!:) Pont ez a lényeg, hogy én nem cigizek és nem is akarok, de igazából nem fogok magyarázkodni, nem hiszem, hogy 3 sorból meglehetne állapítani bármit is. Persze itt tudom, hogy csak inkább arról van szó, hogy belekössünk valakibe, és utálatoskodjunk, úgyhogy remélem megtudtam szerezni neked ezt az örömöt. Szép napot!
2015. aug. 15. 17:44
 8/16 anonim válasza:
100%
Ha látom, hogy rágyújt, akkor fikázom egy kicsit, hogy nem tesz jót a tüdejének, büdös, megsárgul a bőre, és a többi. Ezzel el is vágja magát a hölgyike nálam. Hányok a cigi szagától, nem tehetek róla.
2015. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
46%
Engem ez zavar. És nem igazán értem, minek kell 17 évesen cigizni. Hóbort, divatbagósok. Megértem, hogy a 40 éves kőműves Pista csinálja, vagy a dohányboltos 60 éves Kati, de egy 17 éves ember minek? :D
2015. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Se nem szexi, se nem visszataszító, amíg nem az arcomba fújja a füstöt, teljesen hidegen hagy, hogy cigizik-e a másik ember vagy nem
2015. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!