Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz, ha 17 évesen úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 17 évesen úgy érzem még nem akarok párkapcsolatot senkivel?

Figyelt kérdés

Mert...az oké ha még 14-15 akár 16 évesen ezt gondolom ,de már 17 vagyok és úgy érzem még mindig nem akarok magamnak pasit, nem vagyok lelkileg felkészülve rá...úgy érzem mintha megrekedtem volna egy 13 éves érzelmi szintjén..


L



2015. szept. 2. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, van aki úgy érzi szükséges, más szerint nem szükséges. Ezelőtt sem fordult meg a fejedben?
2015. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,egyáltalán nem gáz!!
2015. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De...eljátszottam a gondolattal, hogy talán jó lenne, ha lenne valaki mellettem, de amikor éles lett a helyzet, mondjuk egy fiú akart tőlem valamit, akkor valamiért mégis elment a kedvem az egésztől és megfutamodtam.
2015. szept. 2. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Nme volt szimpatikus a fiú?
2015. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Teljesen ugyanez a helyzet velem is és még a korunk is egyezik 😊 ezen gondolkodtam én is és arra jutottam hogy nem gáz ..legalábbis nekem mert így hogy nincsen senkim szabadabban érzem magam. Azt hiszem fiatalok vagyunk még és előttünk az egész élet. Talán nekünk nem arra van szükségünk mint a legtöbb korunkbelinek hogy legyen mellettünk valaki hanem hogy igazán szívből szeressen. Ahhoz pedig azt hiszem sokáig kell keresgélnünk. 17/l
2015. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát eddig voltak olyan 3-an..és abból 2 nem igazán volt szimpatikus, és most van megint valaki aki szimpatikus mégis úgymond 'be vagyok ijedve' és hirtelen sokkal jobban érzem magam egyedül így egymagam ><
2015. szept. 2. 22:10
 7/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van valaki aki hasonló cipőben jár mint én :)
2015. szept. 2. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan viccesek az ilyen kérdések. Ha az lenne a többségi vélemény, hogy ez gáz, akkor hirtelen már akarnál kapcsolatot? Vagy elkönyvelnéd magadat gáznak, és leugranál a Lánchídról?
2015. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gáz. Ebben a kategóriában mindenki hülye? Kár volt ezért új kategóriát csinálni...
2015. szept. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem gáz, tégy úgy, ahogy érzed. A fiút viszont ne hülyítsd addig.
2015. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!