Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem normális, hogy nem akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Talán azzal kezdődött ez az érzés, hogy volt egy nagyon rossz kapcsolatom, ami sehogy sem működött, akárhogy is idomultam. A végére elveszítettem az összes önbecsülésem, egy nullának éreztem magam, hónapok kellettek, mire egy egészséges lelkületű embert varázsoltam magamból.

Azonban ezek után sem lett sikeresebb a szerelmi életem. Akinek én kellettem, az számomra nem felelt meg, aki meg nekem kellett volna, az tudomást sem vett a létezésemről.

Összegezve az utóbbi egy évben a szerelem csak gyötrődést és szívfájdalmakat okozott nekem.

Végre eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel a párkapcsolat téma, nem várok senkitől semmit, nem is merek, mert tudom, hogy úgyis fájdalmas lenne a vége. Beletörődtem és élvezem az életet egyedül, nem is gondolkodom ezen a dolgon. Soha nem voltam ennyire nyugodt, kiegyensúlyozott és vidám.


Szerintetek ez normális vagy küzdenem kéne tovább?


23/L



2015. ápr. 13. 23:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
egyedül,szegényen és nyomorultan fogsz meghalni
2015. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Akinek én kellettem, az számomra nem felelt meg, aki meg nekem kellett volna, az tudomást sem vett a létezésemről-Tovabb.Johet az uj kerdes.
2015. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Normális, ha jól érzed magad akkor minek csinálnál bármit máshogy? Majd ha elkezd hiányozni egy kapcsolat, vagy ha véletlenül megismerkedsz valakivel akivel mégis csak szeretnél összejönni, akkor majd ráérsz foglalkozni a témával.
2015. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
Hogy oda ne rohanjak kicsim -_-
2015. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
az! én is így vagyok már nem érdekel a dolog 3 évem ment el a semmire megalázásokra a f@@x se kívácsi a ami "nőkre"
2015. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Küzdj tovább, viszont ne állj görcsösen a témához, és légy nyitott. :)
2015. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

2-es, mi ezzel a gond?


1-es, azért nem hiszem, hogy egyedül fogok meghalni.

2015. ápr. 13. 23:15
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
Mindig az kell ami nincs! Egy jó szexet minden nap eltudnál viselni,mert az sincs gondolom,és ha ez nem hiányzik akkor valami gond van.
2015. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez normalis,,enis pontosan igy vagyok:D
2015. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A szex hiányzik, de csak emiatt nem éri meg.
2015. ápr. 13. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!