Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy suliba járunk, ő kilencedikes, én tizedikes vagyok. Még tavasszal rám írt, de akkor nem igazán akartam ismerkedni, mert akkor nagyon összejöttek a rossz dolgok. Na szóval ráírtam ma és tegnap is, de úgy vettem észre, hogy nem úgy ír vissza, mint ahogy tavasszal írt. Nem tudom, hogy még mindig akar-e tőlem bármit is. Viszont én nagyon szeretném megismerni, mert el tudnám képzelni mellette a következő éveimet. Egyébként nagyon aranyos lánynak tűnik. (Csak azért tűnik, mert nem sokat beszéltünk, nem igazán ismerem, nem tudom, hogy milyen a belsője.) A kérdés lényege az lenne, hogy ezt elcsesztem tavasszal, vagy talán van még minimális esélyem? Trollok kíméljenek és köszönöm az értelmes válaszokat. 16/F

2015. szept. 3. 23:21
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki hogy megszeretnéd ismerni és kérdezd meg hogy ő mit szeretne? Szerintem még van esélyed csak légy őszinte és mondd el hogy mit szeretnél tőle.
2015. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attol fugg, hogy meg anno tavasszal mennyire szurtad el. De valoszinubb, hogy van nala ettol meg eselyed, csak bokolj neki es viccelodj es attol fugg hogyan reagal. (nekem volt olyan, hogy a fiu, akivel smaroltam parszor egy idoben "osszejart" a "baratnommel", de en hulye, akkor is megbocsajtottam neki)

Szoval csak a stilusatol fugg, de egy 9.-esnek meg annyire nincs "buszkesege", hogy egy ilyentol ne probalja meg ujra.

Remelem ertheto :DDD 16/l

2015. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!