Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nők, ti mit vesztek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti mit vesztek fel az ágyba?

Figyelt kérdés

Jó tudom, semmit.:D De vannak ezek a csupacsipke body-k meg tangák, stb. Nálatok van igény az ilyesmire? Vagy csak egy sima pamut melltartó is megteszi?

Azért vagyok rá kíváncsi, mert ha mondjuk valami csipkés, átlátszó cuccot szeretnél felvenni, az nem ciki pl.: tesi órán az öltözőben mindenki látná...



2015. szept. 5. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy jön az ágy a tesiórához? :D

Én hétköznap sima, egyszerű fehérneműt hordok.

Vannak nagyon szexi ruháim, fehérneműim, amik kizárólag otthon használatra vannak, tehát nem olyanok, amiket az utcán hordanál a ruhád alatt. Időnként ilyenben szoktam várni a páromat.

Ha nem otthon találkoztok és suliból mennél, akkor vidd magaddal a szexi cuccot és ha már ott lesztek a légyott helyszínén, akkor kimész pár percre a mosdóba és felhúzod a szexi cuccot.

2015. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki?! Nekem csak a lányok látják a szexi bugyijaimat tesinél, meg ha kérik a kulcsot az adott fiú. De élvezkedik rajta 5 percet azt megy a dolgára. Szerintem ha szép és kihívó nem ciki, hisz miért lenne az?
2015. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alváshoz meg a kevésbé szépet (nem nem szépet, csak a szolídabbat) veszem fel
2015. szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én az ilyen teljesen átlátszó csipkés bugyiimat is felveszem suliba is ha öltözök is. :D annyira nem érdekel hogy melyik osztálytársam látja, lányok vagyunk egymás között :) mondjuk melltartó terén meg nem szeretem a csipkéseket csak a sima minta nélküli egyszínűeket.
2015. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én általában ilyesmit szoktam, eddig nem volt rá panasz ;)))) [link]
2015. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!