Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan kérem a barátomtól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kérem a barátomtól hogy most már inkább fiúkkal barátkozzon?

Figyelt kérdés

A barátommal mielőtt összejöttünk mind a ketten olyanok voltunk hogy ellenkező neműekkel jobban szerettünk barátkozni, akikkel elég közeli is volt a viszonyunk. Lelkizés, összebújás, puszi, esetleg csók, vagy barátság extrákkal kapcsolat, (szex az nem volt), szerintem ez szingliként még belefér, de egy kapcsolatban már nagyon nem, és én jól tudom magamról hogy szeretek ilyen lenni, szeretek fiúkkal flörtölni, ezért most már igyekszem jobban elkerülni őket. Suliba, munkahelyen is inkább a lányok társaságát keresem, és úgy érzem hogy jogosan várom el hogy most már a barátom is inkább azonos neműekkel barátkozzon. Sokkal egyszerűbb ez a félreértések és féltékenység elkerülése érdekében. Szerintetek igazam van?

18/L


2015. szept. 7. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, vagyis nekem ilyet mondanál, akkor szakítanék is veled!


Az ő barátai, az ő barátai, ha féltékeny vagy, az már rég rossz, mert nincs meg a bizalom!


Fiú létemre a legjobb barátom lány. Olyan a kapcsolatunk, hogy naponta facebookozunk, meg 2 hetente találkozunk, de ez a barátság, ez erről szól. Sőt, ha baj van, akkor sokszor velem beszéli meg, nem a barátjával és a barátja ezt teljesen jól elfogadja. Na ez a bizalom/szerelem. Elfogadja, hogy ő a párja, én vagyok a legjobb barátja és kész. Bár eleinte még fújt rám, mikor találkoztunk és megmondtam neki, hogy ha megbántja, akkor vége, de utólag azt mondta rá, hogy örül, hogy ilyen barátai vannak.

2015. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha az én párom még mielőtt összejöttünk volna, sorra kavart meg flörtölt volna más és más lányokkal és ezt még azután is folytatná hogy velem van, nem sokáig maradna mellettem.

Ez mind szép és jó, hogy te próbálsz ezen változtatni, de akkor ő is tegye ezt meg. Viszont! Ne azért barátkozz inkább lányokkal, mert az muszáj. Ezt ne így fogd fel, hogyha kapcsolatban vagy, tilos ellenkező neműekkel még csak beszélned is. Nem. Csak van egy határ. A beszélgetés az rendben van, csak az általad említett "puszi, csók, barátság extrákkal" dolgot kell kapcsolatban megszüntetni másokkal.

Az, hogy elvárod tőle, hogy csak fiúkkal barátkozzon, nem biztos, hogy neki is tetszene, elvégre miért akarod megszabni hogy mit és hogyan tegyen? Féltékenység elkerülése? A féltékenység már itt elkezdődött, hogy elvárod, hogy ha te se, ő se, mert neked szarul esne.

Nem tudom, de nekem már ez is furcsa. Miért kéne ezeket így leszögezni? Én szeretem annyira a párom, hogy mással nem flörtölök. Azaz ha ő is szeret annyira mint te őt, akkor nem fog, ne aggódj. Bízz benne. A kompromisszumokat ne ilyenekkel kezdjétek el megkötni, hogy "csak fiúkkal beszélhetsz mostantól", mert hidd el, nem fog neki tetszeni, ráadásul lehet, hogy csak azért is megteszi az ellenkezőjét, főleg ha veled egykorú. Ha idősebb, talán benőtt már a feje lágya és megérti, hogy te ezt szeretnéd. De akkor se biztos, hogy ennek mindenki örülne. Elvégre te örülnél neki, ha ő eléd állna azzal, hogy megszabja, kikkel barátkozhatsz/állhatsz szóba? Gondolom nem. Akkor tőle se várd el. Bizalmat adj neki, ne szabályokat.

2015. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!