Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tűrjem el ezt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem el ezt a barátomtól? 19/l 20/f

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt, de sokszor fordult már elő velem, hogy hazudott. Kezdjük ott hogy féltékeny típus vagyok, ő pedig ezt ugy oldja meg, hogy nem mondja el nekem hogy találkozik egy lánnyal, a haverokat használja alibiként. Nagyon rosszul esik, sok ilyet elnéztem már neki, de folyton új lehetőséget talál a hazudozásra. Az is a baj, hogy sokszor megígér valamit es aztán véletlen elfelejti, hogy ő ilyet nem mondott. Nem tudom már mit tegyek. Én még soha nem hazudtam neki.
2015. szept. 3. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Semeddig!
2015. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Te nem hazudsz. Te féltékeny vagy és hisztizel. Megérdemlitek egymást.
2015. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem élvezd ki, hogy ilyen s€ggfej barátod van, nem mindenkinek adatik meg!
2015. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Helyesen írsz, jól fogalmazol, tisztában vagy a saját hibáiddal, látszik rajtad, hogy értelmes ember vagy(jó, persze ez nem feltétlen működik így, de sok esetben...). Akkor mégis miért tűröd el a hazugságait? Kidobod a fenébe és szevasz.

Számomra - nevelésem miatt - maga az őszinteség a legfontosabb. Épp ezért, akármennyire is szerettem egy barátomat, egy nőt, akárkit, ha kétszer rajtakaptam, hogy hazudott nekem, akkor már búcsúztam is.

2015. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből.
2015. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Itt alapjaiban nagy gondok vannak. Nem mondom, hogy a féltékenységeddel nincsenek bajok, de ha a párod értelmes lenne, akkor nem bekkelné ki a dolgot hazudozással. Te tudod, hogy meg tudjátok-e ezt oldani, de külső szemlélőként nem sok esélyt látok rá.
2015. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazabol, az a baj ezzel hogy tudom hogy ez a megoldás. Csak egyszerűen annyira szeretem, és tudom hogy ő is engem. Soha nem azért hazudik nekem mert megcsalna, csak mert tudja milyen vagyok. Nem vagyok hisztis, ahogy megírtad, kedves válaszoló, csak egyszerűen nem szeretem, ha ismeretlen lányok vannak körülötte.
2015. szept. 3. 17:15
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
szánalmasok ezek a "nők" ha valami gond van egyből szakítani kell!? nem! le kell ülni a seggedre és megbeszélni hogy ez neked nem jó .... de miért is kéne megjavítani? van más pasi úgy gondolkoztok
2015. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
En nem gondolkozom igy, de ezt észre vehetted abból amit írtam, hogy nem szeretném elhagyni.
2015. szept. 3. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Ez nem az ő és nem a ti problémátok, hanem a TIÉD.

A féltékenységed oka masszív önbizalomhiány, birtoklási vágy és tönkre fogod tenni a kapcsolatotokat vele. Olyan helyzetekbe kényszeríted bele, ami mindkettőtökhöz méltatlan. Gondold végig, hallgasd ezt meg, hátha segít:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Ha szükséged van rá, keress pszichológust a fejlődéshez.

Ha fontos neked a kapcsolatotok, akkor dolgozz magadon! Mert ennek így csúnya vége lesz!

2015. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!