Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Osztálytársal jó járni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársal jó járni vagy rossz?

Figyelt kérdés
Haverom járt az osztálytársaval de azt mondta soha többet.Szerintetek se éri meg?hulyeség?
2015. szept. 8. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha szakítás van, és általában utána vita akkor a két fél választás elé állítja az osztály nagy részét hogy válasszanak köztük. És akkor ebből van a bonyodalom.

Na meg ha szakítás van...utána még éveket kell együtt eltölteni egy légtérben még mindig.

2015. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

2 dolog van ami eleve rossz ebbe.

1. míg együtt vannak akkor egész nap (suliba is + délután kettecskén is vannak együtt)

2. ha szét mennek nem biztos, hogy tudják a szituációt jól kezelni

2015. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szakítanátok valami miatt akkor évekig nézned kell őt, de én ismerek olyat is akik általános iskolában jártak és most már házasok. Ez tényleg tőletek függ
2015. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

#2 es vagyok

Akartam írni :"mindig együtt vannak"

2015. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vagy igen, vagy nem, de az biztos.
2015. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ ha jó barátságból lesz kapcsolat akkor nem feltétlenül lesz később probléma. Főleg ha már nem sok van hátra közös éveitekből
2015. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagyon tetszik akkor lehet jarni egy osztalytarSSal
2015. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
saját tapasztalatból mondom nem jó(főleg,ha csúnya a szakítás (háromszor is átéltem, szóval nekem hihetsz!)
2015. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!