Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar velem járni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem járni, ha ilyen rossz véleménnyel van rólam? 24/N

Figyelt kérdés
Jelenleg külföldön vagyok szakmai gyakorlaton és pár hónapja találkoztam egy 28 éves sebész rezidens pasival, aki teljesen belém esett. Habár minden egy párkapcsolat ellen szól, ő járni akar velem. Szerinte én rettenetesen önző vagyok és főként csak kihasználom őt, ráadásul a szex sem az igazi velem és ha ez még nem elég, én 1 hét múlva megyek haza és utána ez távkapcsolat lenne. Ez csak a rövid vezrió, mert ennél neki sokkal több problémája van velem, mégis szeret és azt mondja, hogy bárhova utánam jönne. Én őszintén szólva nem értem ezt. Szerintem találna ő bőven másik nőt, aki közelebb van, mert orvos, jól áll anyagilag és még csak nem is csúnya. Mi a fenének ragaszkodik hozzám?
2015. márc. 18. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Kevés az infó, de valóban csibészség van a dologban... törd a fejed tovább, ha érdekel. Ha nem akkor pedig kategórikusan le lehet szni....
2015. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Álmodj királylány. :-D Sablonosabb kamu story nem volt?
2015. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az,hogy 24 évesen vagy kint szakmai gyakorlaton?
2015. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úgy, hogy az orvosira járok és nálunk 6 éves az egyetem és én az utolsó évemben vagyok.
2015. márc. 18. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Így viszont már hihető a sztori. A medikák valóban az önzőség, a kihasználás és az önteltség netovábbját képezik, ráadásul többségük ordas nagy ribi, és még sznobok is. Továbbá az orvosin eltöltött évek számával egyenes arányban nő az egó...


Egyébként biztos mazohista. Vagy tényleg szerelmes, egy medika számára tudom a szeretet ismeretlen fogalom, de mi férfiak képesek vagyunk ilyet érezni, a szerelem pedig nem logikus érzelem, ráadásul agresszív érzelem is, tehát hiába tudja, hogy sz.r ember vagy az csak fokozza a dolgot.

2015. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!