Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire "fontos",...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "fontos", hogy legyen valakinek batátja/barátnője?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok , még nem volt barátom , nem is csókolóztam , szóval ez a téma idegen nekem , de annyira furcsa, frusztráló , hogy a mai tiniknek nem az a fontos , hogy tanuljanak , hogy később meg tudjanak élni majd valamiből , hanem az , hogy minél több pasijuk/csajuk legyen . Ez miért van így ? Lehet , hogy én vagyok régi módi felfogású , de szerintem még bőven ráérünk/ ráérnénk az ilyenekre. Szerintetek?

2015. szept. 8. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást. (Tanulás és a Szerelem)
2015. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én kicsit a vastagbetűs kérdésre korlátozódok. Mennyire fontos? Valakinek lehet, hogy az ennyi idősen, valakinek lehet, hogy nem egyáltalán nem fontos egyelőre. Mindenki másképp gondolkodik.

Vedd például magad. Te nem érzed szükségesnek. És ha megkérdezel 5 hasonló korút, abból biztosan lesz legalább egy, aki azt mondja, hogy fontos.

Tehát egyénfüggő.

2015. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd , én 18 éves fiú vagyok. Leírom a tapasztalatom , véleményem:


Nem gondoltam volna ,hogy nekem barátnőm lesz a közeljövőben , legalább is ameddig középiskolába jártam , lekötött amúgy is a tanulás , érettségire készültem és nem akartam kockáztatni az eredményt egy kapcsolat miatt + sportolok és komoly célokat tűztem ki ezzel is. Úgyvoltam vele ,majd egyetemen találok magamnak párt.


Ehhez képest megismerkedtem ősszel egy lánnyal, neki szerelem első látásra volt , én nem éreztem semmit iránta ( pont a fentiek miatt ) , elutasítottam a tanulásra hivatkozva , ehhez képest pár hónap múlva beleszerettem. Csak jött egy érzés . ( Nyáron szakított velem , mert kiszeretett belőlem , még most is eléggé megvisel pedig az elején történt. )


Figyelj , az én véleményem az ,hogy nem kell elkapkodni a dolgot . Ha úgy érzed nem állsz készen egy kapcsolatra , vagy egyáltalán nincs szükséged rá , vagy csak egy plusz teherként fogod fel akkor nem kell.


Igen manapság divat ez mind lányok/fiúk körében ,hogy annál jobbak és menőbbek vagyunk minél több lánnyal/fiúval voltunk ( és persze ezt minden közösségi oldalra fel kell tenni képek,szövegek formájában mert végülis mindenkire tartozik ) .


Én is régimódi vagyok , pedig valójában megkaphatnék rengeteg lányt egy éjszakára mert elég sokan megnéznek főleg a fizikumom miatt , de nem tudom megtenni ezt senkivel , mert én szégyellném magam akármilyen hihetetlen.


Szóval részemről a dolog érzelemből történjen és valódi szerelemből ,de ugyanezt ezt elvárom a páromtól is ,hogy ne csak a fizikumom miatt szeressen , hanem a belsőm miatt is . Ja és igen fontos szempontnak tartom ,hogy a párom előttem hány sráccal volt.

2015. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2015. szept. 8. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!