Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akarja, hogy Facebook-on...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja, hogy Facebook-on beállítsam, hogy együtt vagyunk. Szégyell engem?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem...ez legyen a legkisebb bajod. Nem egyáltalán nem biztos hogy szégyell, csupán nem mindenki Facebook-on éli az életét. Lehet túl korai, sok sok oka lehet nem kell túlkomplikálni.
2015. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a legjobb barátai tudják, de más nem, és szeretné ha így is maradna.
2015. szept. 10. 16:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de most tényleg ez a facebook megbolondítja az embereket nem csoda hogy már majdnem fél éve nem voltam fent rajt. 17/f
2015. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy illetéktelenek tudják.
2015. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Az én feleségem is folyton azzal zaklat, hogy igazoljam vissza, hogy az ismerősöm. Minek? Ha akarok tőle valamit, ott van mellettem, úgysem fogok face-en üzengetni.
2015. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem a Facebook a lényeg.

De csak az ismerősei tudnák.

2015. szept. 10. 16:30
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, lány van és barátnőd van. Nem hiszem, hogy 13 évesen szívesen bevallaná mindenkinek. A többség még az én koromban, vagy 18 alatt se nagyon szeretné ezt. :) (Nekem mobndjuk nem lenne ezzel bajom, vállalom)

15/L/L

2015. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is vállalom, de ő nem akarja. Ezt nem értem.
2015. szept. 10. 16:33
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem az új ismerőseim tudják csak, meg most az úly osztálytársaim. Egy éve akarom elmondani egyik barátnőmnek, akivel együtt nőttem fel, de a mai napig nem merem. Esetleg, ha barátnőm lesz, akkor úgy is rájön...

Én meg tudom érteni, annak ellenére, hogy már a barátaim nagy része tudja. Viszont 1.: Lehet oléan közegben van, ahol nem tolerálná 2.: Az általános iskola, vagy ha gimis vgy, kb 9-ig elég éretlen gondolkodású a többség. Van ismerősöm, akit a leszbikussága miatt. pl az egész suli után és pokollá teszik az életét. 3.: Nem akarja, hogy otthon kiderüljön.

Ettől még nem fog kevésbé szeretni, egyszerűen vagy nem érzi, hogy kéne, vagy feleslegesnek tartja, vagy egyellőre nem kész coming outolni.

15/L/L

2015. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

„úly osztálytársaim”


Hahahaha! 😂 Tanulj meg magyarul, szerencsétlen.

2015. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!