Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Együtt voltam buszos kirándulá...

Együtt voltam buszos kiránduláson egy sráccal ott nem sokat beszélgettem vele, utána rámírt. Miért érzem azt, hogy szorakozik velem? Többi lent

Figyelt kérdés
kirándulás után rámírt fb-n, amúgy meg barátnője van és én örültem,hogy valaki a kirándulás után beszélgetni akar velem, és gondltam csak barátkozni akar, mert ugye barátnője van...beszélgettünk aztán máskor megint rámírt elmesélte, hogy szakítani szeretne a barátnőjével stb elmondt, hogy miért és nem tudta mit csináljon én tanácsot adtam és nem szakítottak azota hála én nem is akartam tök cukik együtt ...viszont írta nekem, hogy nem érti, hogy ilyen gyönyörűszép lánynak miért nem volt még pasija...aztán küldi a kacsintos smileykat örökké...aztán kezdte, hogy milyen kár,hogy nem látott meg hamarabb stb...m1 tök jól elbeszélgettünk aztán modta, hogy majd megihatnánk valamit igent mondtam nagy lelkességemben és utolag rájöttem lehet nem annyira jó ötlet, mert úgye barátnője van aztán nem beszéltünk, majd elhívott buliba és elkérte a számom ha nem kapna meg...puszsmilet is küldött nekem aztán végül a buliba nem találkoztunk kérdte,hogy írjon ő én vagy bizzuk a véltlenre a találkozást, mert a barátaival ment ő is én is én írtam ha akar írjon ő győzködött,hogy menjek errej írja,hogy miért nem írok én amugy is szereti ha egy lány ír...erre nem reagáltam mikor kiértünk akkor írtam egy üzit amire ő nem reagált...,majd rá késő éjjel írt mikor eljöttem már kezdte,hogy milyen kár stb...addig persze gondolom jól elvolt, s hogy nem-e megyek vissza...én már eljöttem írtam,hogy megyek haza, de ugye nem haragszik...nem reagált visszaírta,hogy szomorú vagyok-e...azota nem beszéltünk visszont az az érzésem ki akar használni és szórakozik velem...elég idegesítő...tudom nem kéne idegesítsem magam, de elég rosszul esett..folyton agyalok és azt érzem abba kéne hagyjam...meg,hogy én öszinte voltam vele..ő meg szorakozik....szeretném megcsapni aztán ránézek a képére ahol mosolyog és egyszerűen képtelen vagyok rá....:(

2015. máj. 9. 17:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!