Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok? Mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben? Volt hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Belehabarodtam egy lányba, biztosan tudom, hogy ő is táplál érzelmeket irántam. Sok szempontból nagyon furcsa pár lennénk, ha összejönne a dolog. Például, ő két centivel magasabb nálam, más az érdeklődésünk és elég sokan furán néznének ránk, de nagyon szeretek vele lenni. Ne törődjek az ilyen dolgokkal és hódítsam meg? Mit javasoltok? 17 évesek vagyunk.

2015. szept. 11. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Rabold el a szívét, én azt tanácsolom :)
2015. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amíg nem próbálod meg nem tudhatod valójában mi lenne az egészből ha beleszerettel nyilván nem véletlen volt ha teljesen kulonboznetek akkor nem szerettel volna bele
2015. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Gondolom egy suliba jártok, én a helyedben már holnap odamennék hozzá beszélgetést kezdeményezni. Nem törődnék senkivel és semmivel, ha tényleg szereted, akkor nem érdekel más véleménye, biztos lenne közös témátok, ha meg sem próbálod akkor nem tudhatod hogy működne-e a dolog. Egyébként 2 cm szinte semmi.

(Elsőre mondjuk kérdezd a hobbijáról, hogy mit szeret csinálni, feltéve ha már régebbről ismeritek a másikat.)

2015. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég jól ismerem már, a beszélgetés nem lenne gond (vele sosem volt az). Elhatároztam magam, hogy lesz@rok mindenkit és csak az fog érdekelni, hogy én mit érzek, tehát cselekedni fogok. Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. szept. 13. 16:12
 5/5 anonim válasza:
Remélem összejöttök, drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!