Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, elmennétek mezítláb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmennétek mezítláb randira csak mert a fiú azt kéri vagy volt már hasonló?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Csak értelmes fiúval randiznék, hülyékkel nem.
2015. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem, sehova sem mennék mezítláb. Főleg nem azért, mert valaki azt kérte :)
2015. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Csak,ha bejön a pasi és vagyunk olyan szexuális összhangban.

Persze a mezítláb alatt nem a full cipő nélküliséget értem!


32/N

2015. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én elmennék:D Csak ne olyan helyre vigyen ahol sok az ember. Alapvetően néha szoktam mezítláb menni az utcán pl amikor bodzát szedtem...

De legyen meleg az aszfalt:) és ha elvárja hogy mezítláb menyjek akkor én is azt hogy ő:P

2015. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én már nem egyszer mászkáltam a városban mezítláb, szóval ez számomra nem lenne új...
2015. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

12/L

Én amúgy is tök hóbortos vagyok, megcsinálom a legnagyobb idiótaságokat is, már eddig is ilyen voltam, úgyhogy én elmennék szinte akárhova mezítláb...még nem is izgatna annyira mert csináltam már nagyob baromságot...de cserébe azért én is kértem volna tőle valamit

2015. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a helytől függ... ha mondjuk moziba, étterembe vagy valamelyik plázába mennénk (hú de nem szeretem a 'pláza' szót :) ) akkor nem igazán. Ha a Városligetbe, Margitszigetre, természetes közegbe, vagy olyan helyre, ahol nem néznek furán miatta, akkor simán :D
2015. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Előző vagyok, 15/L
2015. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ilyen meleg, napsütéses időben semmi esetre sem, mert az aszfalt annyira meleg, hogy égeti a lábat!
2015. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!