Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Suliban nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban nagyon tetszik egy lány. Mennyi lehet az esélye hogy énis tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sose tudtam hogy mennyi lehet az esélye hogy viszont tetszunk e annak aki nekünk tetszik.

A suliban nagyon tetszik egy lány, más osztalyba járunk. A félős fiuk csoportját erősítem, odamenni hozzà fo$sok sőt még ránézni sem merek. Tudom hogy durva de ez van, ennyit tudok 16 evesen

Szerintetek lehetséges hogy pont én tetszenék neki a sulibol? Mármint mit kéne csinálom v mit tegyek hogy felfigyelnen rám? Tudom hogy tucat kérdés itt gyakorin mint a "Terhes lehetek ettől...?" Című topicok, de kerlek valami tanácsot adjatok.

Koszi



2015. szept. 11. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Rinyálj még egy picit, lehet hogy pont arra indul be.
2015. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
ha néz téged úgy naponta 1-szer is és köszön akkor tetszel neki de lehet hogy még semleges vagy neki ezért kell beszélgetned vele és ha nem mersz odamenni hozzá akkoris menj oda nem lesz semmi baj belőle velem ez volt mostanáig. pont ugyanez volt amit írtál a külömbség hogy én 14 vagyok a lány 13 még nem beszéltünk sokat majd elmondom na de szóval a tanács az: Beszélj vele menj oda hozzá, kicsit hülyeségnek fog ez hallatszani mert hétköznapi humán nem hall ilyet: Gondolj arra és érezd azt hogy sikerült és sikerülni fog és örülj neki ez nem hülyeség. írj privátba további válaszokért szívesen segítek.
2015. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt fogják mondani, hogy menj oda, beszélgess vele, stb. De én átérzem a kérdező baját: MÉGIS MIRŐL? Úgyhogy kérdező, azt tanácsolom, hogy szépen lassan próbálj valahogy "belépni" az életébe.
2015. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.


Bármiről tud beszélni.

de figyelj velem is ez volt.nagyon beszari voltam.

de rájöttem h semmi értelme.

menny oda hozzá és mond neki,hogy szia nagyon szimpi vagy van kedved egy fagyira vagy sétálni?

vagy ha ezt nem mered akkor ha van haverod aki ismeri a csajszit akkor odamész és becsatlaozol a témába és mutatkozz be.majd másnap mivel mert ennyit tud rólad meg te is róla akkor beszélgettek például milyen a suli osztálytársak? stb

15/f

2015. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Legyél bátor! A nôk a bátrabb fiúkra buknak ...

Merj beszélni vele! Esetleg kérdezd ezeket:

- Mi a hobbid?

- Kedvenc állat?

- Van e tesód?

- Sportolsz - e valamit?

Szóval ilyesmiket próbáld jobban megismerni, mert ha beülsz a sarokba soha nem fog észrevenni!

Ha már észrevett szépen lassan próbálj utalni kérdésekkel vagy akár tettekkel, hogy neked tetszik!

😉

2016. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!