Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azthiszem összevesztem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem összevesztem a barátnőmmel egy barátnője miatt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17F

A barátnőmmel 1 és fél hónapja vagyok együtt.

Van egy legjobb barátnője akivel azokba a témákba ugyanazon a véleményen vagyok amikben a barátnőmmel nem.pl sci fi filmek,motorozás stb.

Ennek a legjobb barátnőjének tetszek és tudok róla mert a barátnőm mondta(de ezt akkor mondta el a barátnőmnek mikor még nem voltunk együtt)

És egyszer ez a legjobb barátnője berágott rám mert elrontottam az esti programjait a barátnőmmel mert megjelentem,és egész este ez a barátnője furán viselkedett velem,nem bunkón de furán.

Na és ma az volt hogy a barátnőm és ez a legjobb barátnője kint voltak a városba.és ekkor még mindkettőjüknek írtam.

A barátnőmnek a szokásost a legjobb barátnőjének meg azt hogy próbáltam faggatni hogy nem bír e.

Egy idő után a barátnőmnek nem írtam de a legjobb barátnőjével pont ennek a nem bírós témának a közepén voltam.

A barátnőm hazament de a legjobb barátnője még maradt és én még írtam neki pár percig.

Na és nemrég írtam a barátnőmnek hogy nem akartam zavarni miközben kint van erre azt válaszolta hogy a barátnőjének mégis folyamatosan pittyegett a telefonja.

Meg kérdezte hogy miért számít ennyire hogy bír e engem a barátnője...

De most ott tartunk hogy nem ír vissza.

Mit tegyek?

Most tulajdonképpen mi van??



2015. aug. 24. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
pipa lehet, mond el az igazat
2015. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez a kapcsolat se tartott sokáig...
2015. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!