Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek ha egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha egy fiu egyszerre több lányra hajt?

Figyelt kérdés
Elmondja az összes csajnak te vagy a legaranyosabb,legcukibb stb. hátha valamelyikkel összejön. Lehet ez teljesen normális es ezért nem volt még csajom(16é), mert en mindig csak 1 lánynál probálkoztam es miután elutasított kellett jó pár hónap, hogy kiverjem a fejemből. Mert ha en hajtok valakire akkor csak ő van es ő jár a fejembe stb. Ezzel ellentetbe van aki 4-5 csajnál is probálkozik egyszerre.

2015. szept. 13. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván amíg nem tudják a lányok addig tök jó meg több esélye van stb....

De ha én egyszer rájönnék :

[link]

2015. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"nagy számok törvénye"

De amúgy én is inkább egy lánynál próbálkozok, de ha nem jön össze akkor keresek mást, nem kellenek hónapok hozzá..

2015. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maradj a te valtozatodnal, mert ugy fair. Az egy fiu tobb lanyra hajt meg ilyen korban elmegy, de sajnos felnottkent is sok ilyen van es nagyon szanalmas ferfitulajdonsag.

(Foleg mert olyankor erosen es kizarolag szexre hajtanak)

De azert ez altalanositas.

2015. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek ha egy fiu egyszerre több lányra hajt?"


Nagy spíler.

2015. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem köcsögség. Nem fair.

Aztán mit csinál a többi lánnyal, akivel még elhitette, hogy kell neki? "Bocsi, de mégsem téged válaszottalak." ?

2015. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
xd 1. jót nevettem ! xd
2015. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!