Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha egy fiú egyszerre több lányra vágyik?

Figyelt kérdés
15/f
2014. dec. 15. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az Abdull Mohamed? Szerintem neked se jönne be ha a csajodnak lenne még 3 további fuji-ja rajtad kívül.
2014. dec. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha csak vágysz rá (és emellett szingli vagy) akkor semmi gond.Ha majdnem valakid és igazán szereted időd se akaratod nem lesz más nőkre
2014. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen normális dolog.


1. Nő erről nem nyilatkozhat és nem adhat tanácsot neked, mert nem férfi.


2. Viráglelkű férfiak, akik elnyomják és tagadják magukban az ilyen vágyaikat (hogy ők is több nőt kívánnak), szintén ne adjanak neked tanácsot, mert aztán te is csak elnyomod magadban az ilyen vágyaidat és még magadnak sem vallod be őket.


3. Ahogy mondtam teljesen normális dolog. Eddigi életemben 5 éven keresztül éltem különböző párkapcsolatokban. Ezekben jórészt azért szerelmes is voltam abba, akivel éppen voltam. De összesen csak néhány hétnyi időszak volt az életemben, amikor annyira szerelmes voltam őrülten, hogy nem feküdtem volna le egyáltalán semmilyen más nővel azon kívül, akibe szerelmes voltam.


Na és egy férfinál ez a tökéletesen normális. Egyébként ha férfi vagy, ugyanaz a helyzet mindig. Bárhol meglátsz egy csinos nőt, az utcán, a boltban, a munkában, a suliban, bárhol, akkor megkívánod és szeretnél vele lefeküdni. Ez a normális.


22/F

2014. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel 15 éves vagy, ez normális. Viszont ha később szerelmes leszel, akkor már nem fog érdekelni más lány, csak az az egy!
2014. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4:

Kb. ez a legnagyobb hazugság, amit próbálnak megetetni a felnövőben lévő férfiakkal, hogy aztán azok rosszul érezzek magukat, ha mégis támadnak ilyen vágyaik. Szóval ha férfiként szerelmes vagy, akkor hiába látsz meg nap közben ilyen lányokat:


[link]


[link]


[link]


Te akkora hős vagy, hogy neked nem tetszenek meg és nem kívánod meg őket szexuálisan? És ezek most teljesen átlagosan jól kinéző lányok, akikből minden nap jó néhányat láthatsz legalább.


És ez a legnagyobb hazugság, hogy ilyenkor ezek a lányok nem tetszenek. Nem dugnád meg őket? Hagyjuk már. Akár szerelmes egy férfi, akár párkapcsolatban van, akár várja otthon 10 gyerek, miért ne kívánna még meg attól még más nőket? Férfiból van. A férfi egyik definíciója ez maga. Elhiszem hogy léteznek homoszexuálisok, akik nem ilyenek, vagy nők akik ezt nem tudják elképzelni hogy ilyenek a férfiak, de ők így működnek. Ez az alapvető természetük. Ott van egy csinos nő. Akkor ő megtetszik nekik és szívesen szexelnének vele. Ennyi.

2014. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 tökéletesen le írta , amit én is írtam volna. Ez így van , így természetes fogad el!!!
2014. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!