Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valóban érdeklem vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban érdeklem vagy csak szivatna a rendőr fiú?

Figyelt kérdés

Van egy srác, eleinte Körmendre járt tiszthelyettesire. Most dolgozik,közben levelezőin végzi az egyetemet. Udvarol nekem. Tényleg értelmesen viselkedik, meg van benne az a temperamentum amit akartam, s senkiben nem találtam eddig. Régóta ismertem, a kocsiból állandóan intett, még fát hordani is látott amikor mint egy kety*s ,úgy néztem ki. Ezt nem azért mondom,hanem Ő népszerű, a környék díszp*csáinak mindegyiknek tetszik. Miért pont nekem udvarol? Miért én ha bárkit megkaphatna? Nem vagyok menő, s agyon sem vakolom magam. Inkább a szolidságra törekedek, viszonylag csendes vagyok. Nehezen engedek magamhoz közel embereket,ő pedig lassan közeledik úgy 2 hónapja. Még nem csókolt meg de beszélgetés közbe, meg-meg érinti, át-át karol pár pillanatig.

24 éves,én 18.

Érdeklem?


2015. szept. 24. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdekled. És azért pont te, mert fontosabb neki a megbízhatóság, a szolidság, a belső értékek. Nem akar egy semmilyen díszp****t.
2015. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előzővel.Egy komoly gondolkodású ember nem díszp*csát akar maga mellé.(azzal úgy is csak a legújabb cipő divatról lehet beszélni,meg a műkörmösről)A díszp*csákat hagyjuk meg a 70 éves milliómosoknak.Nem mindenki szereti a 80kg vakolattal rendelkező műnőket.Azokat csak megd*gni lehet semmi másra nem jok
2015. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ez a fapakolós mondat is lényeges, hiszen látja rajtad, hogy nem csak a díszp*csaság érdekel téged, hanem dolgos, rendes lány vagy. Szerintem is érdekled :)
2015. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kicsit megnyugottam. Valahogy félek benne megbízni, de ezekszerint nincs miért tartanom. Nyilván idővel én is változom etéren is,nem fogok aggódni. Remélem minden jól alakul,még egyszer köszi mindenki segítségét.
2015. szept. 24. 12:57
 5/6 SAMpernatural válasza:
Végül mi lett?
2022. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A falu bikája elvette a szerény szolgálóleányt és boldogan élnek amíg meg nem
2022. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!