Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Összejönnétek 20 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek 20 éves fejjel egy 15 éves lánnyal? Vagy cikinek tartanátok esetleg mások előtt?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha két ember kedveli egymást, netán éreznek egymás iránt valamit (és itt nem a testi vonzalomra gondolok), akkor miért lenne ciki az, hogy a lány csak 15 éves? Egy 15 éves lány ha akar simán képes úgy gondolkodni mint egy 18-20 éves pasi, mivel alapból a lányok kicsit hamarabb érnek lelkileg és szellemileg mint a fiúk.

Azt meg már nehogy mások döntsék el hogy kivel lehet kapcsolatod, ha egyébként szeretitek egymást és tudtok egymásra vigyázni minden téren.

2015. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Összejönnék, de attól tartok, hogy az otthoniak nem néznék jó szemmel.
2015. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem ciki. Lehet, hogy jól összeillenek. Egy 20 éves fiú még sokszor gyerekes nagyon. És egy 15 éves lány is lehet már érettebb.
2015. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az már bizalom kérdése a szülők részéről. Ha nincs eltitkolás, nincs addig nem tapasztal órákra eltűnünk és hasonlók a lány részéről, és a fiú hagyja, hogy a szülök is megismerjék, lássák, hogy a lányuk biztonságban van mellette, nem hiszem, hogy a kezdeti aggódáson, meg persze a kötelező szülői kislányom vigyázz a pasikkal című kiselőadáson kívül bármi komolyabb probléma lenne. Ezen túl kell esniük. Ha valóban szeretik egymást és a srácnak tényleg nincsenek hátsó szándékai, akkor simán fogja venni ezt az akadályt.
2015. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

van aki összejönne, van, aki nem. ez fiú és lányfüggő. volt nekem 14 évesen 22 éves barátom, tök jól megvoltunk boldogságban.

20L

2015. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha én lennék a lány apja, akkor valószínűleg felhelyezném a srác popsijába az előzőleg letépett lábait. Más kommentárt nem fűznék az esethez.
2015. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Sokáig én is azon a véleményen voltam, hogy "ha szeretik egymást, miért ne" és "a szerelem kortalan", stb. Viszont! Viszont, és most jól figyelj: nem mindegy, kik között van öt év különbség. Nem mindegy, hogy a negyvenöt éves jön össze a negyvenévessel vagy, esetedben, a tizenöt a húsz évessel. Életünk első huszonöt éve a legmeghatározóbb. Ergo, ha kiszázalékoljuk, több minden, fontosabb dolgok történnek fiatalon, mint kicsivel vagy sokkal később. Ez azt jelenti, hogy míg egy tizenöt éves még bőven benne van a dologban, a húsz éves már lassan elhagyja ezt - az a szóban forgó öt év pedig nagyon fontos. A tizenöt éves, hurrogjatok le, még gyerek. (Gyerek, de ez nem degradáló.) A húsz éves már nem gyerek, legalábbis nem mondjuk rá azt (fiatal felnőtt).

Egy húsz éves fiatal felnőtt ne környékezzen meg egy tizenöt éves gyereket. Miért? Mert, amit már elmondtam, ezen kívül pedig totálisan mások lehetnek az érdeklődési körök, életcélok, ízlés, világ szemlélet, stb.


Az pedig baromság, hogy a lányok előbb érnek. Ezt pont arra találták ki, hogy a perverz idős pötsök megkörnyékezhessék a fiatalabb lányokat. Most belemehetnék mindenféle politikai, szocio- és pszichológiai elmélkedésbe, de röviden, tömören, a lányok nem érnek korábban, nincs különbség a két nem értelmi és érzelmi szintje között Alapjában véve. (A neveltetés és társadalmi szarságok nyilván beleszólnak ebbe és torzítják a képet.)


Szóval. A kérdésre válaszolva: nem. És szerintem másnak sem kéne tennie. Mindenki a maga társaságában kutatgasson.

2015. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
alapvetően a srác jó barátom, tesóm legjobb haverja, tehát ismerem, mint a tenyeremet, és mondhatom, hogy a saját társaságában kutatott.. de őt leginkább az akadályozza, hogy az anyja így sem kedvel valamiért, és szerinte ha összejönnénk, méginkább növekedne az ellenszenv, mivel 5 évvel fiatalabb vagyok a fiánál.. szóval a helyzet reménytelen, csak a véleményekre voltam kíváncsi és köszönöm :)
2015. máj. 23. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Igazából a srácot ugyanúgy féltik a szülei mint téged a tieid. Őt azért mert egyébként fiatalkorú vagy, még úgy 3 évig, azaz ha hülyeséget csináltok véletlenül akkor nem te leszel a hibás, hanem ő. Ezt azért tartsd szem előtt. Nem alaptalan, ha az ő szülei nem nézik ezt jó szemmel, hiszen ők nem ismernek téged. De ezt apránként meg lehet oldani, ugyanúgy mint ahogy a srácnak is meg kell ezt oldania a te szüleiddel, ha együtt akartok járni.

Egyébként pedig az csak jó jel, hogy ha figyelnek a srácra a szülei. Te pedig tudsz abban segíteni neki, hogy elfogadjanak téged a barátnőjének, ha tényleg ezt akarod, azzal hogy megadod a tisztelet neki, és megmutatod, hogy attól hogy csak 15 éves vagy, még képes vagy az érett gondolkodásra, képes vagy bekapcsolódni a család életébe ha arról van szó. És ez vica versa vonatkozik a srácra a te szüleiddel. Szóval bonyolult dolog, de másképp igen nehéz lesz elfogadtatni a szülőkkel a kapcsolatot. ha megoldjátok a sok elvárás ellenére is, akkor el fogják fogadni a dolgot. Legalábbis úgy vélem. Persze biztosan vannak akik erről másképpen vélekednek, mint ahogy már volt is ilyen hozzászólás, de nem vagyunk egyformák. Mindenki a saját tapasztalatai alapján itélkezik általában, épp ezért is mond tiz ember tízfélét az ilyen dolgokról.

2015. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igazából az anyját sem túlzottan értem, mert amíg csak barátokként környékeztük egymást a sráccal, addig nem volt velem semmi baja, sőt, kifejezetten szeretett. Csak azóta ellenszenves velem, mióta kezd ez a barátság átfordulni másba..
2015. máj. 23. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!