Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Valaki segítsen!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, a barátom 16. Kicsivel több, mint fél éve vagyunk együtt, és leszeretne velem feküdni. Azonban én mondtam neki, hogy félek még tőle és, hogy fiatalnak érzem magam hozzá. Azt mondta, hogy vár rám, de cikinek érzi, hogy az osztályában már csak ő szűz. Ebből lett egy nagy balhé, és mondta, hogy már mindenki mondta neki, hogy dobjon engem, s hogy ő nem akar, mert szeret. De attól félek, hogy egyszer besokall és faképnél hagy. Mostanában egyre többet veszekszünk, de ezen próbálunk változtatni. De rettegek. Mit tegyek?
2015. szept. 27. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki
2015. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg, petting azért van, nem kínzom annyira, hogy még ettől is megfosszam. De erre is azt mondta, hogy már unja
2015. szept. 27. 23:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Bajok vannak?
2015. szept. 27. 23:34
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a srác önző. Most tényleg az a csaj akarsz lenni, aki megoldja azt a problémáját a srácnak, hogy az osztályban egyedül ő szűz? Az meg tuti, hogy ha neki ez ekkora gond, akkor mindenkinek el fogja mondani részletesen, ha már nem szűz... Ha szeretne, akkor értékelné, hogy nem vagy ribi.
2015. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen dobd ki!!!! Zsarol érzelmileg! Itt tart agyilag, hogy az a legnagyobb baja,hogy szűz? Ha tekintettel lenne Râd,megértené,hogy Te még nem akarod. Nehogy màr emiatt kikészülj.Az helyzet,hogy én 29 éves vagyok.Volt több(nem sok)kapcsolatom.24 voltam,mikor összejöttem egy sràccal.Akkor mar egy éve egyedül voltam. Ez a sràc 2-3 hét utan erőltette a szexet. Elhajtottam a fenébe. Zsarolt,hogy de mar mások ilyenkor lefekszenek,ilyenek...Menjen màshoz.Èn is mentem.Férjhez...Két évvel ezutan:-)Ha nem akarod, ne menj bele.Örülök,hogy nem vagy ribi...
2015. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,érzed-e a különbséget.En mar ekkor 24 voltam és nem szűz.A férjem sokàig udvarolt,mire megkapta mindenemet.Pont ezért kellettem neki én, nem egy pina,aki néhàny kérésre beleült a fasz...a!!Neked is ilyen kapcsolatot kivànok.
2015. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!