Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok, de nem mindig érzem hogy nekünk együtt kéne lennünk. ő meg már velem tervezi a család alapítást.

Figyelt kérdés

én 15 vagyok, ő pedig 20. nem tudom mi lenne a legjobb :(

én szeretem őt de a szüleim nem bírják, mert nem értik a humorát meg a viselkedését néha. Szokott furcsán viselkedni, és nagyon sértődékeny.3 hónapja vagyunk együtt



2015. szept. 28. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
És mi az ami aggodalmat kelt benned?
2015. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem bírom elképzelni,hogy vele élem le az életem. így olyan mintha kihasználnám, viszont szeretem is, és nem bírok elválni tőle mert akkor meg hiányozna
2015. szept. 28. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem bírom elképzelni,hogy vele élem le az életem."

15 évesen nem is kell.


Szerintem a korkülönbség alapból sok ebben a korban.

2015. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszéld be magadnak, hogy szereted, ha ez nem mindig van így.

Lássuk. Te szereted, ő is szeret téged, de nem vagy nyugodt. Miért? Mert 15 éves vagy, fiatal, és lehet még te nem olyan dolgokon gondolkodsz, mint a családalapítás. Ez nyugtalaníthat. (Peldaul) Mondd meg neki, hogy te meg fiatalabb vagy, es az ilyen dolgok elbizonytalanitanak teged neha. Meg fogja erteni, hiszen o mar felnott, te meg gyerek. (Mert en nem? :) ) a lenyeg a lenyeg. Te szereted, fiatal vagy, valoszinuleg nem o lesz az aki a ferjed lesz (bar ki tudja :) ), es ne azt erezd, bogy te most nem vagy biztos az erzeseidben,es nem szereted olykor-olykor, hanem arra gondolj, hogy MIÉRT is szereted, es ezekre a dolgokra koncentralj, es a szuleid meg ha nem tudjak ertekelni a poenjait, jusson eszedbe: TE IGEN. Es az nem baj, ha masnak nem, de neked megfel. 15 vagy, bizonytalan a parkapcsolatok teren, de hidd el, 3 honap elteltevel meg nem alakul ki az a bizonyos kotodes, vard ki a veget. Es ha nem meg

2015. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*es ha nem megy akkor irsz megint :) de csak mindent bele! Orulj, hogy egy 20 eves baratod van! :-) es te 15 evesen felkelted olyen ,,idos" sracok figyelmet! :-) hidd el, legyen a legkisebb problemad az eletben kivanom ezt :)

Amit irtam keszekusza, de remelem segitett :) 13/L(elozo valaszolo, es legelso valaszolo voltam)

2015. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) kellett hogy valaki elmondja ezeket
2015. szept. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!