Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem ment túl messzire? Belefér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Nem ment túl messzire? Belefér Szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel egy hónapja vagyunk eggyütt, tegnap megkérdeztem tőle hogy milyen volt a napja erre ezt írta:

"Jó volt, utolsó óra után elköszöntünk az "öcsémmel" és ugye ölelkeztünk köszönéskor. Én meg beleugrottam az ölébe az állat meg egy kézzel tartott végig" amúgy nem az öccse csak annak hívja mert Elvileg olyan a kapcsolatuk.. Amúgy fiú barátja. Ezeket ő mesélte el, szóval nem titkolózik de nekem ez kicsit sok. Amúgy távkapcsolat kb 30km-re lakik szal csak hetente egyszer találkozunk. Nyáron nagyon sokat beszéltünk viberen amikor ráért volt amikor 9x hívott egymás után de most.. Örülök ha hétvégente felhív mert hogy fáradt meg nem ér rá mert az anyjának segít, egyedül hétvégente szokott hívni mondjuk akkor jól elbeszélgetünk telóba



2015. szept. 29. 08:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom.. Nekem ha van vkim akkor nem ölelgetek más lányokat ezért fura az egész, nem nagyon értem
2015. szept. 29. 08:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, így szoktak kezdődni a megcsalásos történetek... Hagyd őt a francba, mert pofára fogsz esni.
2015. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 30km nem is olyan nagy távolság, simán megoldható lenne, hogy lássátok egymást hétközben is...

De egyébként tényleg ebből lesz a megcsalás...

2015. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah és akkor milegyen? Szóljak neki érte esetleg kérjem el a gyerek nevét? Azt nem akarom hogy titkolózzon mert lehet hogy csinálni fogja tovább, meg bízok benne igazából. Vmi tipp?
2015. szept. 29. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:

És ha elkéred a fiú nevét, akkor mit fogsz csinálni? Annak mi az értelme?

Az van, hogy kezd kihűlni a kapcsolatotok, ami nem csoda, mert az ember ilyen korban érzelmileg olyan instabil, hogy a távkapcsolatban nem marad meg. Ez szerintem veszett ügy.

2015. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Nyáron nagyon sokat beszéltünk viberen amikor ráért volt amikor 9x hívott egymás után de most.. Örülök ha hétvégente felhív mert hogy fáradt meg nem ér rá mert az anyjának segít."


Egy kapcsolat nem így működik! Felejtős!

2015. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld felizzítani ami köztetek volt. talán hanyagold kicsit te őt hagyd h hiányozz neki. ha nm keres . akkor viszont sajnos tényleg szakítonotok kéne .és ha keres .akkor mond ki hogy mi a problémád !
2015. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!