Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mégis hogy kezdeményezzek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy kezdeményezzek a lánynál ha mindig a barátnőivel van?

Figyelt kérdés

Mondja mindeki hogy akkor menjek oda a lanyhoz -aki tetszik- suliban amikor egyedul van. De ez a lány mindig a barátnőivel van. Nem egyel, kettővel ráadásul..

Ilyenkor mit csinaljak? Valami taktika? El kell tőle csalni a barátnőt? :D nemtudom mit csinaljak

Koszi



2015. szept. 29. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a szar helyzetben voltam! Nem vagyok egy félős gyerek azzal nincs is gond én attól féltem hogy kicsit gáz hogy odamész és random elkeztdessz beszéni vele. Én vettem bátorságot odamentem koszöntem nekik és megkérdeztem a lánytól hogy dumálhatnánk egy kicsit. Csak az volt a gáz amikor másodszorra mentem oda nagyba elkezdett barátnojevel beszélni meg telefonalgatni és most azon gondolkodom hogy miért is pocsékoltam rá az időmet???? Ha így leszar????
2015. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elcsalni? Hülye vagy? Először a barátnőit kell megnyerni és majd ők lökik a karjaidba! Tuti recept!


https://www.youtube.com/watch?v=oE9lkpmG97c

2015. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!