Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kell csokolozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csokolozni?

Figyelt kérdés

Van egy osztalytarsam aki az elso nap ota bejon, es ugy erzem en is neki. Lassan odaig, jutunk ugy erzem, hogy el fog hivni randira. Mi lesz ha megcsokol? Meg sosem volt baratom, meg csak nem is tetszettem senkinek. Elegge izgulok. Tippeket, tanacsokat adjatok legyszi! Elore is koszi :)


13/l



2015. szept. 29. 21:43
 1/7 anonim válasza:
Nem korai egy kicsit? :) Amúgy meg jönni fog magától az egész. Lehet hogy lesz valaki aki leírja hogyan kell de mondom majd jönni fog magától nem kell ezen izgulni. :)
2015. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen jön az magától, ne izgulj rajta. Meg az első pár úgyse lesz tökéletes és varázslatos.
2015. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad ennyire, különben nagyot eshetsz. Ha ő csókol meg téged, akkor rajta nagyobb nyomás lesz, úgyhogy nyugi. Amúgy meg jön az magától, csak kell hozzá egy minimális érettség, különben csak egy nagyon nyálas rossz emlék lesz. :D
2015. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez tenyleg jon magatol nekem is kb fel eve volt az elso csokom es nagyon ra voltam mar parazva aztan abban a pillanatban kikapcsolt az agyam es nem izgultam miatta. Szoval ugy kell h ha o csokol akkor csak nyisd ki egy kicsit a szad h a nyelvetek osszeerjen es ne tatogj mint egy hal es ne is engedj nyal folyot hanem mintha csak egymas nyelvet """masziroznatok"""/koroztok de nem mint vmi hurrikan csak szepen lassan
2015. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj. Megmutatom
2015. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziaa nekem is pár hete volt az első csókom ( 13/l ) és én teljesen máshogy képzeltem el azt, hogy milyen egy csók. Hagyd h ő közelítsen elötte mmindenképp nézz a szemébe ez megerősíti a köztetek lévő bizalmat. Vannak persze csók típusok. Gyengéd, erőteljesebb..stb sok féle... gondolom ismered a partnered annyira h van egy elkepzelésed h milyen csókot vársz tolle én gyors, erőteljesebbet kaptam <-( bocsi de olyan joo leirni :'D ) az a lényeg h ha te is visszaakarsz csókolni és nem csak ott állni/ülni akkor varj egy kicsit amig csókolja a szadat és ha nagyabol megvan a technika ( nem nehez ) akkor próbáld utanozni néha (csak h érezze h te is "élvezed a csokot) nagyoon sok sikert és nyugiii :* :D
2015. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi aranyosak vagytok :)
2015. okt. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!