Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert nem bir ki ennyit a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem bir ki ennyit a csaladja?

Figyelt kérdés
A baratommal hetente egy napot tudunk egyutt tolteni,miota elkoltozott a suli miatt. Szombat kora delutantol vasarnap kora delutanig vagyok vele,naluk,gondoltuk ez jo megoldas hogy a csaladdal es velem is legyen. De most a szulei kozoltek (akik elvileg kedvelnek engem) hogy ne toltsem ott az egesz(?) hetveget mert zavarok es nincs kedvuk kerulgetni. Ha a baratom hozzam jon,akkor meg az a baj hogy nincs veluk.Ez normalis igy?Es mi a megoldas?
2015. okt. 2. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek téged a szülei... Ennyi.
2015. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát,úgy tűnik nem kedvelnek.
2015. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De elvileg nem velem van bajuk,ezt meg is mondtak,hogy itt meg veletlen sem rolam van szo,hanem hogy ez kenyelmetlen. Szerintem ha ezt a problemat elmondjak,akkor elmondanak azt is hogyha velem van bajuk,nem? (amugy jol elbeszelgetunk es kijovunk,ha ez mind kepmutatas,akkor meg nagyon aljasak)
2015. okt. 2. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Hany évesek vagytok?


Es ha minden 2. Hétvégén talalkoznatok? :/

Tudom, hogy kevés, de több, mint a semmi

2015. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19 evesek vagyunk mindketten. Igy is nagyon keves ez az egy nap hetvegente,meg ha nem lathatna,akkor haza se utazna minden hetvegen. Kethetente egy napot talalkozni,az nem egy komoly kapcsolat....azt nem ertem igazabol,hogy miert nem akarjak a szulei,hogy boldog legyen.
2015. okt. 5. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!