Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Küzdjek értünk, vagy elengedjem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek értünk, vagy elengedjem?

Figyelt kérdés
Tehát. 15 éves lány vagyok. Van egy barátom már fél éve. Azonban, ebbe a fél évben,én -persze vele ellentétbe- többet sírtam mint nevettem. Van hogy. Egy hónapig nem találkozunk ugyanis ő nem ér rám. Persze a haverjaival rendszeresen találkozik. irni valamikor óránként ír vissza. Ezt ha említem azt mondja nem tudja miért van ez. Egyik osztálytársával most ismerkedtem meg, fiu es van barátnője, tehát feltehetőleg bármi hátsó szándék nélkül azt mondta nem szeret, és egy lány jönne, rögtön otthagyna érte. nekem viszont Ő az első és egyetlen igazi Szerelmem. Küzdjek vagy inkább szakítsak vele?
2015. okt. 3. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval le se szar, de ő az igazi szerelmed. Aha. Szerintem tudod mit kell tenned.
2015. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engedd el es keress mast aki mellett boldog lehetsz
2015. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mert ez így nem állapot. Ez nem is hasonlít egy kapcsolatra....
2015. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Regebben en is igy volt:( de engedd el inkabb ha fontos vagy neked akkor keres ha nem akkor nem volt kolcsonos ez a kapcsolat 14/l
2015. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi elozo vagyok bocsi a helyesirasert csak a telefonom kijavit amit irok de remelem erted amit akartam irni
2015. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hat en szeretnek szeretni egy lanyt.. de latod nem tehetem meg.. minden lanynak csak a bunkok kellenek. Aki megbecsuli oket az kutyanak se kell


Egy banatos 15/f

2015. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!