Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit hosszú lett de ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Kicsit hosszú lett de ha valaki segít annak nagyon hálás vagyok! Szerintetek küzdjek érte? Ha igen hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Volt vagyis van egy lány akivel másfél éve találkoztam személyesen.(A szüleink kollégák tehát így)

Volt már azóta kapcsolatom de mindig fellángol az hogy mennyire tetszik nekem.Velem egyidős de másik gimibe jár,ráadásul a legnehezebb gimibe.Okos, tanulós, kedves lány nem egy ,,mindennapi".

Igaz már hívtam hogy találkozzunk de nemet mondott olyan másfél évvel ezelőtt.Azért nem adom fel mert a múltkor mikor barátommal mentünk valahova a megállóban láttam és a haverom megjegyezte hogy utánam fordult.

Lehet hogy ez alatt a szűk két év alatt megváltoztunk és lehet hogy már esélyem lehet nála?

Ja és hadd jegyezzem meg hogy heti 4x járok úszni és kondiba is eljárok hogy a fizikumom se legyen utolsó.


Ha valaki képes megérteni a problémámat és segít, annak nagyon hálás lennék mert nagyon tetszik nekem vele álmodom minden este és kőkeményen küzdök érte ,hogyha esetleg újra találkoznánk akkor ,,lásson bennem " valamit.


Szerintettek megéri tovább küzdenem??Ha igen mit tegyek??

17F



2015. jún. 21. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hívd megint. Aztán ha nem, nem.


42F

2015. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"kőkeményen küzdök érte ,hogyha esetleg újra találkoznánk akkor ,,lásson bennem " valamit"


Ez nem biztos, hogy jó ötlet, mert ha így jöttök össze, akkor utána azért küzdhetsz, hogy ugyanazt lássa benned, aki esetleg nem is te vagy. Az meg már nem egészséges. Úgy viselkedj, ahogy a következő 50 évben is tudsz.


Első voltam.

2015. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mármint ugy értem hogy jobb legyek minden szempontból nem csak hozzá magamhoz képest is mint amilyen másfél éve voltam


köszönöm

2015. jún. 21. 10:11
 4/14 anonim válasza:

"Ja és hadd jegyezzem meg hogy heti 4x járok úszni és kondiba is eljárok hogy a fizikumom se legyen utolsó"

mégis kit érdekel ez? normális legyél vele ne pózer:)

2015. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja, hívd el megint, s majd kiderül, hogy utánad fordult-e ténylegesen.
2015. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Mi van akkor ha utánad fordult? Az nem biztos,hogy azt jelenti,hogy tetszel neki sőt szinte biztos,hogy nem azt jelenti.Ha kiváncsi vagy őmit érez hívd el valahova,aztán próba szerencse...ennyi.
2015. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Simán az is meglehet ,hogy tetszett neki a pólód vagy a pulcsid és hátulról is meg akarta nézni.ne reménykedj feleslegesen!

Előző válaszoló 15/l

2015. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Legyél határozott. Menj oda hozzá, mondd h "jajj, de rég láttalak, mi történt veled azóta", jegyezd meg, hogy mennyivel érettebb lett és hasonló "kötelező körök". Aztán meg pár hosszabb beszélgetés után, amikor már közvetlenebb a viszonyotok, hívd el moziba, vagy hívd el vacsorázni egy RENDES
2015. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
* RENDES étterembe...túl vagy már azon korodat tekintve, hogy Mekiben fussatok össze
2015. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hjaj, miért nem minden pasi ilyen mint te, kérdező...
2015. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!