Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg, ha ennyire vekony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg, ha ennyire vekony vagyok az senkinek nem tetszik?

Figyelt kérdés

167cm 44 kg.

15/L. Bocsi az ekezetekert.



2015. okt. 5. 20:01
 1/10 anonim válasza:
Hát nekem a számadatok nem mondanak semmit :/ Ezt látni kell inkább. De ha tippelni kell akkor nem lehet olyan nagyon vékony
2015. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem teccő.

Szopol boré?

2015. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem senki sem azt fogja nézni randin , vagy megkérdezni hogy hány kg vagy. :)


Az exem kb. hasonló paraméterekkel rendelkezett mint te és én nagyon szerettem , meg egyébként is a vékony lányok jönnek be.

2015. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a pici szájú?..... :D mindig megismerlek...
2015. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolso tessek?
2015. okt. 5. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Nekem CSAK!!! a vékony lányok tetszenek. Még a nálad vékonyabbak is. (Nálam szinte a dagadt kategoriába tartozol.)
2015. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én is 15 vagyok, de 160cm es 55 kg es teljesen normalis alkatom van. Ird be test tomeg indexes izebe. A baratnomnek 163cmre es 48kg az hozta ki hogy korosan sovany es ez igaz is volt. Mert nagyon vekony. Ha ilyen az alkatod azt mondom oke, de ha anorexias vagy, vagy nem eszel semmit az egy ido utan nem vezett jora.... tapasztalatbol mondom. A nagyon vekony sem jo, ezek a fiuk akik ide irtak nem tudjak mirol irnak. Szerintem menj el sportolni akk ehesebb leszel mivel tobb energia kell hozza es lagalabb 6kg szedj fel!!!

(Bocsi az ekezetekert, es nem oltasnak szantam hanem tanacsnak, remelem elfogadod.)

2015. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bnom 42 kilo kb ilyen magas majdnem aterem a derekat es emelett isteni feneke es jo cickoi vannak szerintem ezekkel az adatokkal lehet a lehjobban kineni de perse lenyeges h megis milyen az alakod
2015. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7. Szerintem a bmi index hülyeség :'D

En is vékony vagyok en genetikabol adódóan, sportolok heti 2x 1,5 órát intenzíven, kb le se ülök (kosár edzés) es eszem is :)

2015. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy kèpet tudsz küldeni ? De szerintem nagyon vonzó ha egy lány vèkony
2016. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!