Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem nem tetszek...

Csak szerintem nem tetszek senkinek? Ha igen ez miért van?

Figyelt kérdés

Mármint olyan embernek nem tetszek,akivel én is szívesen ismerkednék,nem akarok bunkó lenni de csak a kissé "nyomibbaknak" jövök be. De a nyomit nem szó szerint értem,kérlek ne szóljatok le.

Pedig nem tartom magam csúnyának,persze az a hatalmas szépség sem vagyok. 170 cm 56 kg,hosszú sötét hajú,zöld szemű és tény,hogy nem járok el bulizni,de ez 15 évesen szerintem nem nagy baj. Én megelégszek a mozival,vagy kávézókkal is.

Lehet az a baj,hogy nem járok szórakozóhelyre,de nem tehetek róla nem vonzanak.



2015. febr. 7. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tetszel, csak azok nem igazán mutatják ki ezt feléd.
2015. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, hogy a nálam "csúnyábbaknak" simán bejövök, de a velem egyszintűekért azért meg kell dolgoznom valamennyire.
2015. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát ez kedves:D

Nem tudom miért van, mivel betűkből nem látok semmit:)

2015. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Téged legalább nem basztatnak a haverjaid, ha bejössz egy szép lánynak. Engem rohadt sokszor basztattak amiatt hogy miért nem jövök össze velük, vagy legalább miért nem dugom meg őket, majd hagyom ott őket. Csak arra nem gondoltak, hogy a kinézet nem minden.
2015. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igaz a külső nem minden,csak az a baj,hogy számít és lehet ez a baj velem is?:/
2015. febr. 7. 18:35
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem baj. Teljesen normális, hogy a külső is számít neked.


Normális, hogy vannak emberek akikre ránézel és tudnád, hogy a külsejük miatt lehetne bármilyen a belsejük, akkor sem jönnél össze velük.

És fordítva, ránézel emberekre és tudnád hogy nagyon-nagyon-nagyon nagy hibáknak kellene lennie a belsejükben ahhoz, hogy ne gyere össze velük, mert annyira tetszenek neked külsőre.


Ez teljesen normális és ezzel semmi baj nincs. Ezzel minden nem álszent, önmagát elfogadó ember szembe tud nézni.

2015. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kicsit felszínes vagy. "170 cm 56 kg,hosszú sötét hajú,zöld szemű " Hol vannak a belső tulajdonságok?

Lehet, hogy a nyomik igazán tudnának szeretni, még a többi lehet, hogy csak pár hétig akarna veled lenni.

2015. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Telefonrol vagyok azert nem irok ekezetet.

Utolso igazad van de nem tehetek rola ha egyszer nem tetszik nem erdekel hogy tovabb velem maradna. Mellesleg belsonek azt gondoltam eleg ha nem vagyok bulizos nem tudom mit irhatnek,eleg erdekes stilusom van kisse pesszimista vagyok de azer probalok kedves lenni,de nyilvan nem ez alapjan fogok elso latasra tetszeni valakinek ha egyszer nem ismer. Marpedig en most itt a tetszes alatt annyira gondoltam h senki sem kezdemenyez.

2015. febr. 7. 19:15
 9/21 opened paradise ***** válasza:
De hol szeretnéd,hogy kezdeményezzenek?
2015. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mivel tudom hogy a mai fiuk milyenek eleg lenne facebookon.
2015. febr. 7. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!