Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel kedd óta nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel kedd óta nem beszéltünk megsértődött rám ennek szakítás lesz a vég?

Figyelt kérdés
Nasszóval kedden elkezdett sértegetni gúnyosana hajam miatt jó egy ideig tűrtem de mikor már sokáig csinálta jó mondom elég és megsérdődtem bedurciztam fel óra csend és utána ő is haza én is azóta nem is beszéltünk nem ír nem keres még csak bocsánatot se kér én meg nem fogom keresni mivel ő bántott meg engem és még én nyalizzak neki.

2015. okt. 9. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már bele haljá 3 napba ha erös a kapcsolat akkor nem számit ha meg nem ak ugyis mind1
2015. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hetek óta tart a vita néha olyan kis semmi dolgokon hogy az hihetetlen.
2015. okt. 9. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
ne legyél már gyerekes! állj elé és kérj bocsánatot amiért úgy viselkedtél mint egy 5 éves. bedurcizni??? könyörgöm....nehogy már fennakadj egy gyerekes mondaton....
2015. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tom milyen a hajad remélem nem hagyma

De ha nem tetszik neki ak nyird kopaszra akkor majd meg becsüli azt is amilyen volt

2015. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és kérj bocsánatot
2015. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy kopasz lett :DDDDD
2015. okt. 9. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
xd hát az cumi majd kinő
2015. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!