Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert vannak ennyirte mély és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vannak ennyirte mély és komoly érzéseim? És mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátnõm 2hónapja szakított. Másfél évig voltünk együtt és hat éve ismerem. Szerelmes voltam és vagyok is belé, õ nem szerelmes csak szeret. Azt mondta hogy nem akar velem többet beszélni.

De ehhez képest beszéltünk telefonon 2 hetente pl tegnap is. Facebookon egyszer torolt aztan visszajelolt.

Azt mondta, hogy nem tudna kitörölni az életéböl. Én nagyon félek attól,hogy el fog felejteni és egy idõ után nem leszek az életének a része. Levelet írok neki,meg hagytam neki egy étteremben üzenetet ahova somszor jár a barátnõivel.

Miért félek ettõl, és mit kéne tennem?



2015. szept. 29. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert szereted azért félsz. De nem lesz semmi, ha elfelejt, te is túl fogod tenni rajta magad. Szóval fel a fejjel és menj el egy hatalmas sétára és gondold át az életed!
2015. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

HA részéről ennek tényleg vége, mert nem szerelemmel szeret, és nem akar áltatni, meg úgy érzi, többet érdemelsz, akkor lehet számodra szerencsésebb volna, ha egyre kevésbé lennél az élete része. Sokkal nehezebb úgy túljutni rajta és új életet kezdeni, ha folyamatosan ott van veled kapcsolatban. Lehet, erre ő is gondol, plusz egyszerűen könnyebb is így, ha legalább egy ideig hagyjátok a kapcsolattartást.


TUdom, ez most biztos nem tetszik neked, de meg kellene próbálnod kicsit eltávolodni tőle, minden tekintetben. Ez nem fog se könnyen, se gyorsan menni persze.

2015. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!