Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem érdeklem a fiúkat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ékszerteknős kérdése:

Miért nem érdeklem a fiúkat?

Figyelt kérdés
Alig 1 hónapja töltöttem be a 13-at. Még nem randiztam és csókolóztam. Az alkatom nem épp tökéletes,széles vállam &csípőm van. A hasam egy picit nagy,úgy ahogy a fenekem is. 2.éve vagyok kitűnő tanuló. Lehet hogy félnek az okos lányoktól a fiúk? Lehet hogy túl görcsösen szeretnék pasizni? Ebben a korban normális ha a csókolózásról fantáziálok és a kézfejemen "gyakorolok"?

2015. okt. 10. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

13 évesen tanulj. Én 16 vagyok, fiú, volt csajom, és miatta nekem és neki is romlottak a jegyeink... MAjd vége lett és mindn jobb lett... De most kibékültünk, csak nem akarja még újrakezdeni. Mert nem kész rá. Utálom az ilyen szövegeket :"D


Nem veled van a baj. De előtted van még az egész élet, ne parázz, jön az, az élet majd hozza.

2015. okt. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
2015. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt úgy elsietni. 15 éves vagyok és sok velem egy idős lánynak nem volt még barátja és nem azért, mert csúnyák vagy bunkók lennének. Ráérsz még.
2015. okt. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Miért kéne 12-13 évesen pasizni meg randizni??

Jézusom, hova tart ez a világ???

Nekünk nem volt ilyen problémánk annak idején.

A fantáziálás teljesen normális.

2015. okt. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 évesen ezen aggódni...
2015. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En 13 evesen nem ezen aggódnek....

Ez nagyon durva.....


15 eves vagyok es nem volt meg pasim...

Mégse haltam bele....

2015. okt. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert még GYEREK vagy!!!! KIS GYEREK!!!!!! -.- jaj... nem bírom...
2015. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ez vicc. :D 15 évesen itt magyarázzátok, hogy jajj ti már nagyok vagytok stb stb. :D Gyerekek, először is baromira ne siettessétek ezeket a dolgokat, mert nincs még itt az ideje. 7.-es lehetsz most, mikor én ekkora voltam nem pasiztam, tetszettek fiúk, de ennyi volt. Oké, hogy tetszenek a fiúk, de az nem jelent semmit. Majd eljön a te időd is. Ezek még nagyon halvány érzések, amikre nem is fogsz néhány év múlva emlékezni. Mellesleg pedig a mai kapcsolatok nem arról szólnak, mint amire te gondolsz. Nem a kézen fogva sétálunk és szerelmesen nézünk a másikra kort élitek. Mindent túl gyorsan és túl hamar akartok. Egyébként pedig a fiúk későn érő típusok. Ők még most játszanak, miközben te randizni akarsz. Ők erre még nem vágynak. 18.l
2015. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én most leszek 15 és még nem volt pasim és nem is csókolóztam...pedig elég vékony és magas vagyok...szerintem 13 évesen ilyeneken ne parázz
2015. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!