Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek kinek van igaza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Na dióhéjban, barátnőmnek az exe(aki osztálytársa volt amolyan különc gyerek) jártak 5 hónapig előtte meg barátok voltak sokáig, aztán kiderült róla hogy meleg és szakitottak, majd összejött velem, és fél év boldog lét után feltünt az ex, hogy kiszeretne békülni mint barát, és olyan barátságot akar mint a kapcsolatuk előtt. És a barátnőm elég lágyszivü és engedett neki, ekkor még nem is zavart a dolog, csak miután programokat akart tervezni, és volt is amire elmentünk, és kérésemre nem ölelte meg (valamiért az nagyon zavar, és nemtudok rá melegként tekinteni olyankor) amugy is ölelgetős tipus a barátnőm. És egyszer utcán jött szembe velünk és szó nélkül oda lép és ölelgeti a barátnőm, rá nem szoltam de nagyon ideges lettem(bár magamban tartva). A másik hogy multkor osztálytalálkozójuk után hazakisérte és én ezt onnan tudtam meg hogy a szomszédaik akik az ismerőseim, és láttak valakit kijönni tőlük és hogy nem e én voltam, és hazudtam nekik, nem akartam égni előttük.

Az rosszabb volt hogy hazudott nekem, meg nem akarta elmondani kiaz, mert akkor lehet szakitok vele, és már kész is voltam mer nagyon rosszul esett az egész dolog ami ment már 2 hónapja.

Végül kibirtuk, és megigérte hogy nem lesz több ilyen, bár tartok ettől.

És most alig 2 hete egy lány osztálytársamnak segitettem a háziban mert megkért rá, és bevágta a durcit hogy miaz hogy neki egyből segitek, őt meg leszarom. (Mellesleg neki is próbáltam régebben de nem jött össze). Szóval az a kérdés hogy nekem kell elnéznem hogy ő ölelgeti az állitólag meleg exét, de én nem segithetek meg nem viccelödhetek a lány osztálytársaimmal. Kinek van igaza?

Elnézést ha hosszúra sikerült, de próbáltam a fontosabb dolgokat leirni, és elnézést ha ejtettem néhány helyesírási hibát.

Ui.: készvagyok közös megoldásra ha ő is, és nem szivesen veszteném el.



2015. okt. 14. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettőn áll a vásár, te is féltékeny vagy, ő is az. Meg kell tanulnotok bízni egymásban. (Hozzátenném,, csak így zárójelben, hogy azért a tulajdon barátnődhöz éppen hogy lehetne türelmed ha segítségre szorul.)
2015. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kik azok az elvetemültek akik ilyen regényt elolvasnak és még válaszolnak is rá?
2015. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az addig oké, hogy leírod, hogy ő bevágta a durcit, te meg milyen higgadt maradtál, de mindnyájan tudjuk, hogy ez az igazságnak valamilyen szinten egy elferdített formája. Nem? Ha szó szerint úgy van, ahogy írtad - azaz te nyugisan beszélted meg vele a gondot, ő meg kiakadt -, akkor neked van igazad. De mégis valamilyen okból nem tudok hinni neked. De ne nekem legyen igazam, és legyen minden pontosan úgy, ahogy leírtad.
2015. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A valóságot irtam le, és nem ferditettem a sztorin, és mikor megkért akkor segitettem neki, de utólag ő nem akarta folytatni
2015. okt. 15. 18:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Továbbá én többször szóltam hogy ez meg ez rosszul esik, de akkor meg a fejemhez vágta hogy miértnem vagyok megértő az exével szemben.
2015. okt. 15. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a sztoriban mindketten valamilyen szinten hibások vagytok,de számomra mégsem ez a lényeg... Ha megengeded Kérdező,én felhívnám rá a figyelmet,hogy ez a "magamban tartom" dolog nehéz és káros! Nem csak rád,a kapcsolatra is. Nekem az jött le a történetből,hogy mindketten féltékeny típusok vagytok és kerülitek az igazságot,pedig az igazság és a bizalom véleményem szerint egy kapcsolat fontos alkotója. Szerintem itt lesz az ideje kicsit kettesben elvonulnotok és megbeszélni MINDENT! Azt is ami nm olyan lényeges,minden kis kell érzelmet é hasonlót. A legapróbb részletig. És miután mindenki elmondja az álláspontját a kiakadás,kiabálás,veszekedés tilos! Ezt az elején szögezzétek le,mert ennek most az őszinte megítélés lesz a lényege. Miután mindent elmondtatok egymásnak a végén ölelgessétek meg egymást és az a bűvös "Igazán szeretlek!" mondat NE hiányozzon! :) Sok sikert mindehhez Kedves Kérdező! :D
2015. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsónak köszönöm!

Beszélek vele, nem olyan akivel nem lehet szóval.:)

2015. okt. 15. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!