Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a legjobb? Szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb? Szerintetek lesz még valami?

Figyelt kérdés

Január és május között voltam vele, ám nagyon féltékeny voltam, ezért vége lett. Össze is vesztünk elég durván. Nyáron kibékültünk, és mostanra megint olyan jól elbeszélgetünk, hogy bevallottam neki az érzéseimet, mennyire sajnálom, és miken változtattam azóta. Erre jött a válasz hosszan, majd azt mondta, szerinte meg lehet újra próbálni. Minden jó is volt, mintha egyik pillanatról a másikra újra az év elején lettünk volna. Tegnap viszont elkezdte, hogy van egy srác aki iránt nem tudja mit érez, ő sem akarja magának bevallani, nemmég, hogy nekem mondana valamit...


Ma szóltam neki, hogy holnap estig döntsön. Megpróbálja velem még egyszer, vagy a másik sráccal próbálkozik.


Szerintetek mi történhet, mik a lehetséges forgatókönyvek? És mi lenne a legjobb szerintetek?


F/16 L/14



2015. okt. 17. 10:18
 1/1 anonim válasza:
Hát, ha már van másik srác a képbe, akkor felejtős. Ne legyél mellékvágány.
2015. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!